Rezonans magnetyczny Warszawa - bez skierowania, bez kolejki w Centrum Medycyny Sportowej.

lekarze specjaliści > Rezonans magnetyczny Warszawa - bez skierowania, bez kolejki w Centrum Medycyny Sportowej.

Aktualności

Rezonans magnetyczny Warszawa - bez skierowania, bez kolejki w Centrum Medycyny Sportowej.

Rezonans magnetyczny, skrótowo nazywany RM albo MRI jest szeroko stosowaną w medycynie techniką bezpiecznej diagnostyki obrazowej. Wykonanie rezonansu magnetycznego umożliwia diagnostykę kości, tkanek miękkich, serca oraz mózgu. W efekcie badania precyzyjnie można ocenić kondycję układu kostno -szkieletowego, kręgosłupa oraz poszczególnych narządów wewnętrznych czy tkanek miękkich, a dodatkowo – stosując kontrast – także ich funkcje. Badanie pozwala zdiagnozować zmiany patologiczne występujące m.in. w kręgosłupie, w układzie szkieletowym, mięśniowym, nerwowym, a także w układzie krwionośnym. W trakcie badania można zobrazować zmiany chorobowe zachodzące w naczyniach krwionośnych, jamach serca oraz w mięśniu sercowym, których nie uwidoczniły inne badania.

Rezonans magnetyczny w Centrum Medycyny Sportowej wykonujemy nowoczesnym aparatem marki Philips Ingenia 3.0T. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o bardzo zróżnicowanej grupie pacjentów zarówno pod względem wagi , jak i wieku. Otwór o średnicy 70cm zapewnia pacjentom więcej przestrzeni i pozwala w znacznym stopniu zmniejszyć stres związany z przebywaniem w zamkniętym urządzeniu. Zaawansowana architektura dStream zapewnia systemowi Ingenia 3.0T możliwość uzyskania wysokiej jakości obrazów i szybkość obrazowana właściwą technologii cyfrowej.

Badanie rezonansem magnetycznym jest coraz szerzej stosowane w diagnostyce medycznej ponieważ pozwala precyzyjnie zobrazować cały obszar ciała człowieka i wykryć zmiany chorobowe których inne badania nie wykazały. Badanie jest nieinwazyjne i bezpieczne dla zdrowia pacjenta, można je wykonać bez skierowania lekarskiego.

Zapraszamy na badanie rezonansem magnetycznym - umów się na wizytę już dziś.

Badanie rezonansem magnetycznym Warszawa
 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl