Lipoliza laserowa Palomar SlimLipo 3D – skuteczna walka z tkanką tłuszczową!

lekarze specjaliści > Lipoliza laserowa Palomar SlimLipo 3D – skuteczna walka z tkanką tłuszczową!

Lipoliza laserowa Palomar SlimLipo 3D – skuteczna walka z tkanką tłuszczową!

medserwis.pl
Dbałość o zdrowie i piękny wygląd to obecnie standard. Niestety, nie zawsze zdrowy tryb życia, restrykcyjna dieta i regularna aktywność fizyczna wystarczają, aby utrzymać formę. W sytuacji, gdy trudno jest pozbyć się tkanki tłuszczowej w niektórych obszarach ciała, z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna i innowacyjne zabiegi, dzięki którym w małoinwazyjny i bezpieczny sposób można skutecznie wymodelować określone partie ciała, np. biodra, kolana czy tzw. „boczki”.

Szukasz sposobu na szybkie i skuteczne pozbycie się tkanki tłuszczowej? Sprawdź na własnej skórze Palomar SlimLipo 3D i przekonaj się, jakie daje efekty! Stracisz nawet 5 litrów tkanki tłuszczowej w zaledwie 1,5 godziny!


Lipoliza laserowa Palomar SlimLipo 3D to zabieg, który usuwa uporczywą, lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową. Promienie lasera mogą być dostarczane pod skórę w różny sposób – w zależności od wybranej metody. Urządzenie Palomar SlimLipo 3D, poprzez niewielkie nacięcie, dzięki kaniuli o średnicy 1 mm, wprowadza pod skórę bardzo cienki światłowód. Światłowód ten emituje światło lasera rozpuszczające komórki tłuszczowe zlokalizowane m.in. na biodrach, udach, brzuchu, a także na kolanach, plecach czy podbródku – czyli w tych miejscach, gdzie nie sprawdza się klasyczna liposukcja.

Zabieg lipolizy laserowej Palomar SlimLipo 3D

Jeden zabieg lipolizy laserowej SimLipo 3D, który trwa ok. 1,5 godziny, pozwala zredukować od 500 ml do nawet 5 litrów tkanki tłuszczowej! Pierwsze efekty są widoczne tuż po zabiegu, zaś finalny efekt widać po zaledwie kilku tygodniach. Zabieg wykonuje się z reguły w znieczuleniu miejscowym, co powoduje, że pacjent nie odczuwa bólu. Co ważne, nie zostawia blizn i nie wymaga długiej rekonwalescencji. Efekty są trwałe, a do uzyskania oczekiwanego rezultaty wystarczy wykonać 1 zabieg! Oczywiście, jak zawsze w przypadku zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, warto wybrać sprawdzone miejsce i doświadczonych specjalistów którym
można zaufać.

Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki ELITE

Klinika którą bez wątpienia warto polecić w kontekście zabiegu Palomar SimLipo 3D, jest Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki ELITE. Klinika ta specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem laserów i ma w tym 20 lat doświadczenia. Eksperci z Kliniki Elite to wybitni specjaliści, którzy potrafią skutecznie wykorzystywać najnowsze technologie, dbać o bezpieczeństwo i komfort pacjentów podczas wykonywanych zabiegów, dlatego Klinika Elite wyróżnia się na tle konkurencji. Najwyższą jakość, skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów wykonywanych zgodnie z międzynarodowymi standardami potwierdzają liczni pacjenci, którzy korzystają z usług Kliniki ELITE.

Co wyróżnia metodę Palomar SlimLipo 3D?

Zabieg Palomar SlimLipo 3D, dzięki wykorzystaniu fal laserowych o długości 924 nm oraz 975 nm, zapewnia optymalny efekt. Promienie lasera rozpuszczają komórki tłuszczowe, jednocześnie ujędrniając skórę. To szczególnie ważne, ponieważ dzięki temu pacjent unika rezultatu w postaci wiotkiej i obwisłej skóry. Stosowanie fal laserowych o takich długościach wykorzystuje się tylko i wyłącznie w liposukcji laserowej Palomar SlimLipo 3D. Warto podkreślić, że zastosowanie w tym zabiegu ściśle określonych długości fal laserowych zostało poparte badaniami naukowymi i opatentowane.
Lipoliza laserowa Palomar SlimLipo 3D jest bardziej efektywną metodą usuwania tkanki tłuszczowej niż tradycyjna liposukcja. Zabieg trwa krócej, a kontrola nad równomiernością odsysania tkanki tłuszczowej pozwala precyzyjne wymodelować sylwetkę. Po zabiegu szybko można wrócić do codziennych zajęć, ale przez pierwsze 6 tygodni należy unikać nadmiernego wysiłku, by długo móc cieszyć się zgrabną sylwetką i jędrną skórą.

Klinka ELITE jest Centrum Szkoleniowym metody SlimLipo 3D

Elite

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl