3 generacja nici Aptos przywraca naturalne piękno, liftinguje i odmładza skórę.

lekarze specjaliści > 3 generacja nici Aptos przywraca naturalne piękno, liftinguje i odmładza skórę.

Aktualności

3 generacja nici Aptos przywraca naturalne piękno, liftinguje i odmładza skórę.

3 generacja nici APTOS to kolejna rewolucja w zabiegach medycyny estetycznej. Do najlepszych na świecie nici Excellence, które gwarantujący mocny i stabilny lifting tkanek miękkich, wykonanych z dwóch stymulatorów tkankowych: kwasu polimlekowego i kaprolaktonu, dołożono kwas hialuronowy, tworząc tym samym nić Aptos Exellence Visage HA, której zadaniem jest jednoczesny lifting i odmładzanie tkanek

Aptos posiada ponad 20. letnie doświadczenie w produkcji i implantacji nici. Ale choć dotychczas wykonano na świecie ponad 2 miliony zabiegów Aptos, przed wprowadzeniem nowych rozwiązań zawsze wykonywane są kolejne badania i weryfikacja ich skuteczności.

Nowe nici Aptos Excellence Visage HA, przed wprowadzeniem na rynek, zostały poddane ponad dwu letniej fazie testów na grupie ponad 100 pacjentów. Potwierdzają one nie tylko natychmiastowy efekt liftingu tkanek, ale także znaczną poprawę tekstury skóry wkrótce po zabiegu. Ważnym aspektem jest także skrócony okres rekonwalescencji.

Aesthetic Concept

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl