Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza na konsultacje i badania

lekarze specjaliści > Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza na konsultacje i badania

Aktualności

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza na konsultacje i badania

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska to przede wszystkim, jak nazwa wskazuje kadra wybitnych lekarzy specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobywali przez długie lata pracy w specjalistycznych centrach medycznych i szpitalach.
Bogaty dorobek zawodowy i naukowy naszych lekarzy specjalistów, to nie wszystko co mogą zaoferować pacjentom, równie ważny jest ich życzliwy stosunek do problemów pacjenta i umiejętność rozwiązania jego problemów zdrowotnych w sposób kompleksowy.

Nasi specjaliści zdają sobie sprawę, że w wielu przypadkach skuteczne leczenie uzależnione jest od szybkiej i precyzyjnie postawionej diagnozy. Wczesna diagnostyka i wdrożenie prawidłowego leczenie zapobiega rozwojowi choroby i jest gwarancją sukcesu w leczeniu wielu chorób również tych, które zagrażają życiu człowieka.

Pracę naszych lekarzy specjalistów docenili pacjenci przyznając Lekarskiej Spółdzielni Profesorsko-Ordynatorskiej Laur w prestiżowym Konkursie Orły Medycyny 2018.

Drodzy Pacjenci dziękujemy za przyznane nam wyróżnienie. Cieszymy się, że zostały docenione kompetencje naszych lekarzy specjalistów i wysoki standard świadczonych przez nas usług. Dziękujemy za okazane nam zaufanie, będziemy starali się sprostać Państwa oczekiwaniom.

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska

Zapraszamy na badanie USG pełny zakres
- Doppler kolorowy aparat najnowszej generacji
- Holter EKG i ciśnieniowy
- Badania spirometryczne
- Ceny konkurencyjne

Konkurencyjne ceny badań analitycznych

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska zaprasza na bezpłatne badanie słuchu (audiometria, tympanometria) dla pacjentów przychodni a także na bezpłatne konsultacje laryngologiczne pacjentów z niedosłuchem celem dopasowania aparatu słuchowego 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl