Kwas hialuronowy - naturalne piękno

lekarze specjaliści > Kwas hialuronowy - naturalne piękno

Kwas hialuronowy - naturalne piękno

medserwis.pl
KWAS HIALURONOWY - NATURALNE PIĘKNO

Kwas hialuronowy, jak mało który składnik preparatów stosowanych w medycynie estetycznej, od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. W naszej skórze odpowiada za wiązanie wody, dzięki której ciało jest jędrne i elastyczne. Chroniąc przed negatywnym wpływem wolnych rodników sprawia, że skóra wolniej się starzeje i szybciej regeneruje. Niestety z wiekiem jego ilość maleje, a skóra powoli traci swą sprężystość, wiotczeje. Dodatkowo oddziaływanie grawitacji przyspiesza pojawienie się zmarszczek. Wypełnienie ich kwasem hialuronowym jest nie tylko bezpieczne, ale i szalenie skuteczne. Nowoczesne preparaty na bazie kwasu hialuronowego pozwalają odzyskać świeży, zdrowy, piękny i przede wszystkim naturalny wygląd. Zabiegi z jego wykorzystaniem nie wymagają interwencji chirurgicznej, są obciążone mniejszą ilością możliwych skutków ubocznych, na przykład reakcji alergicznych. Może on być stosowany właściwie w dowolnej części ciała.

Co ważne, skład preparatu jest profilowany pod kątem miejsca zastosowania, dzięki czemu możliwe jest modelowanie wyglądu skóry, uzyskanie najbardziej optymalnych efektów estetycznych i zdrowotnych. Także głębokość jego aplikacji jest zróżnicowana. Wachlarz zabiegów oferowanych w klinikach medycyny estetycznej jest bardzo szeroki, choć trzeba zauważyć, że niektóre z nich oddziałują tylko na „płytkie” warstwy skóry. Oczywiście, nie oznacza to niskiej skuteczności. Wręcz przeciwnie, wygląd twarzy dzięki ich użyciu znacząco się poprawi. Niestety wadą tradycyjnych zabiegów z użyciem „zwykłego” kwasu hialuronowego jest krótkotrwałość efektów. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest niewystarczające zahamowanie rozpadu kolagenu, który w największym stopniu wpływa na nasz wygląd. Skuteczność rewitalizacji będzie tym większa, im precyzyjniej dotrzemy z odpowiednimi substancjami do newralgicznych miejsc. Mówiąc o odpowiednich substancjach mamy na myśli stabilizowany kwas hialuronowy.

medserwis.pl
RESTYLANE SKINBOOSTERS

Stabilizowany kwas hialuronowy – Restylane Skinboosters stał się przebojem głównie z powodu skuteczności oraz o wiele dłuższego efektu, jaki zapewnia. Pamiętajmy, że nadmierny stres, promieniowanie UV, nieodpowiednia dieta, używki przyspieszają utratę kwasu. Dlatego tak ważne jest, by był on aplikowany w głębokich warstwach skóry, w których możliwe jest efektywniejsze stymulowanie komórek do produkcji kolagenu. W wykonaniu tych zadań, stabilizowany kwas hialuronowy, póki co, nie ma sobie równych. By zwiększyć efektywność jest on aplikowany wraz z innymi ważnymi substancjami witaminami, mikroelementami, antyoksydantami, aminokwasami oraz koenzymami. Dla pacjenta oznacza to o wiele większą korzyść oraz komfort. Restylane Skinboosters jest metodą nieinwazyjną i o wiele bardziej bezpieczną. Aplikacja jest wykonywana za pomocą specjalnej kaniuli, która pozwala na bezbolesne, precyzyjne dotarcie do newralgicznych miejsc.
Zabiegi Restylane Skinboosters mogą być stosowane w zasadzie w każdej części ciała, choć najlepsze efekty dają na twarzy (także w okolicach oczu), szyi i dekolcie. Ich popularność łatwo zrozumieć. Patrząc na jasną, gładką, zdrowo wyglądającą twarz nie można mieć przecież wątpliwości.

ZDROWY WYGLĄD OD CYTOCARE

Bezsprzeczna skuteczność i ogromna popularność stabilizowanego kwasu hialuronowy sprawiły, że preparaty na nim oparte cały czas są udoskonalane. Renomowane laboratoria naprawdę wiele czasu i energii włożyły w zwiększenie ich skuteczności i rozszerzenie zakresu stosowalności. Efekt bardzo głębokiego nawilżenia, odmłodzenia, przywrócenia utraconej sprężystości gwarantują choćby doskonałe preparaty francuskiej firmy RevitaCare. Światowy lider i tym razem dał się poznać od najlepszej strony. W ręce lekarzy medycyny estetycznej oddał produkt o potwierdzonej klinicznie skuteczności, bezpieczny oraz gwarantujący najwyższą jakość – preparaty tej firmy posiadają certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 12485:2003.

INNOWACYJNY KOKTAJL ODMŁADZAJĄCY

Specjalna formuła linii CytoCare to połączenie aż 55 różnych substancji, które mają z jednej strony powstrzymywać skórę przed starzeniem, z drugiej zaś wspierać ją w zachowaniu dobrej kondycji. Na świetny efekt pracują odpowiednio zbilansowane składniki, jeszcze lepiej wypełniające zmarszczki oraz zapewniające skórze intensywniejsze odżywienie. Widząc twarz „przed” i „po” zastosowaniu CytoCare trudno powstrzymać się od zachwytu. Trudno także nie uznać wyższości tych preparatów nad dotychczas stosowanymi. Na zakończenie dodajmy, że CytoCare jest obecnie bodaj najlepszym preparatem do wypełniania zmarszczek w okolicach oczu i ust.

Botox

Iniekcje z toksyny botulinowej potocznie zwanej botoksem to najpopularniejsza i najskuteczniejsza forma prewencji oraz niwelowania zmarszczek mimicznych z twarzy. Zabieg z użyciem botoksu w ciągu kilku dni likwiduje problem zmarszczek, rysy stają się łagodniejsze, a twarz wygląda młodziej. Polega on na wstrzyknięciu niewielkich dawek preparatu w precyzyjnie wybrane miejsca twarzy. Może być również zabiegiem prewencyjnym - im rzadziej marszczymy np.czoło, tym mniejsze prawdopodobieństwo powstania zmarszczek. Toksyna botulinowa blokuje aktywność mięśni na impulsy nerwowe przepływające z mózgu do wybranych tkanek mięśniowych, w efekcie czego mięśnie mimiczne przestają pracować i w miejscu podania nie tworzą się zmarszczki. Im rzadziej będziemy marszczyć czoło, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że zmarszczka pojawi się lub już istniejąca zmarszczka utrwali się. Zabieg z toksyny botulinowej są tymczasowe, należy go powtarzać.
Efekty zabiegu utrzymują się od 4 do maksymalnie 9 miesięcy (najdłużej w okolicach oczu).

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl