Ekspresowe zabiegi upiększające w karnawale

lekarze specjaliści > Ekspresowe zabiegi upiększające w karnawale

Ekspresowe zabiegi upiększające w karnawale

medserwis.pl
Choć każda z nas marzy, by w sylwestrową noc wyglądać jak księżniczka i olśnić wszystkich nie tylko kreacją, ale i piękną figurą, i zadbaną cerą, nie zawsze udaje nam się osiągnąć ten efekt. Zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej pozwalają nam w krótkim czasie stać się bardziej atrakcyjnymi. Sprawdź, które zabiegi zdążysz jeszcze zrobić, by olśnić wszystkich na Sylwestra.

REWITALIZACJA SKÓRY "OD ŚRODKA"

Zabiegi rewitalizujące są przede wszystkim polecane kobietom, które zaobserwowały u siebie pierwsze oznaki starzenia się skóry. Z powodzeniem mogą być także wykonywane przez panie, które niezależnie od wieku chcą zachować zdrowy i piękny wygląd. Z pewnością wskazaniem do wykonania rewitalizacji jest palenie papierosów, przewlekły stres, przepracowanie, ekspozycja na zmienne, niekorzystne warunki atmosferyczne. Równie szkodliwa jest niezdrowa dieta, brak odpoczynku, ruchu. Niedotleniona, źle odżywiona skóra bardzo szybko traci jędrność, staje się wiotka, przesuszona, matowa. Zabiegi rewitalizacji skóry dostarczają jej nieocenionego „zastrzyku” aminokwasów, kwasów nukleinowych, witamin, minerałów, koenzymów – wszystkich substancji niezbędnych jej do normalnego funkcjonowania.

Efekty rewitalizacji z pewnością przyjemnie zaskoczą każdą kobietę. Już kilka zabiegów pozwala optymalnie nawilżyć skórę, przywrócić jej dawną jędrność i blask. Wzmocniona, wygląda zdrowo i świeżo. Po drobnych zmarszczkach nie będzie śladu, a te głębsze zdecydowanie się wygładzą, stracą na wyrazistości, nie będą się rzucać w oczy. Co niemniej ważne, dzięki rewitalizacji poprawia się także koloryt skóry, staje się jaśniejsza, bardziej promienna. Wygląda na młodszą i bardziej napiętą.

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl