Zapraszamy na VII Środkowo Europejski Kongres Osteoporozy i Osteoartrozy

lekarze specjaliści > Zapraszamy na VII Środkowo Europejski Kongres Osteoporozy i Osteoartrozy

Aktualności

Zapraszamy na VII Środkowo Europejski Kongres Osteoporozy i Osteoartrozy

medserwis.pl

Polskie Towarzystwo Osteoartrologii i Polska Fundacja Osteoporozy z radością informuje, że VII Środkowo Europejski Kongresi Osteoporozy i Osteoartrozy oraz XIX Zjazd Polskiego Towarzystwa Osteoartrologii i Polskiej Fundacji Osteoporozy odbędzie się w dniach 27-28 września 2019 w Krakowie. Nasze Kongresy organizowane są od 1994 roku przez Polskie Towarzystwo Osteoartrologii, Zakład Chorób Kości i Stawów Instytutu Fizjoterapii WNZ UJ Coll. Med., Polską Fundację Osteoporozy oraz Europejską Fundację Osteoporozy i Chorób Mięśniowo Szkieletowych.

Celem Kongresu jest przedstawienie aktualnego stanu wiedzy oraz informacji dla lekarzy praktyków w zakresie patofizjologii, diagnostyki oraz leczenia osteoporozy, osteoartrozy i sarkopenii. W Kongresie weźmie udział ok. 350 uczestników z kraju i zagranicy. Planujemy udział gości zarówno zagranicznych, m.in. C. Cooper, D. Hans, J.A. Kanis, S. Papapoulos, J-Y. Reginster oraz H. Resch jak i wielu znakomitych wykładowców z Polski.

Obrady odbywać się będą w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Krupniczej 33 w Krakowie. Uroczyste Otwarcie nastąpi w dniu 27 września 2019 o godz. 9.00, po którym rozpoczną się sesje programowe.

Jako Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego zwracam się z uprzejmą prośbą o umieszczenie poniższego komunikatu na stronie Państwa portalu:

VII ŚRODKOWO EUROPEJSKI KONGRES OSTEOPOROZY I OSTEOARTROZY 27-28.09.2019 Kraków

Język wykładowy polski i angielski, tłumaczenie symultaniczne
Wykładowcy z zagranicy:
Miejsce obrad: Auditorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33, Kraków
Rozpoczęcie Kongresu 27.09.19 o godz. 9.00, zakończenie 28.09.19 o godz. 18.00
Więcej informacji na stronie: www.osteoporoza.pl

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

copyright © 1999-2016 Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: (22) 621-81-17, medserwis@medserwis.pl