Wakacyjny pakiet na... piękny uśmiech.

lekarze specjaliści > Wakacyjny pakiet na... piękny uśmiech.

Wakacyjny pakiet na... piękny uśmiech.

zdjecie

Z okazji lata zapraszamy do skorzystania z Wakacyjnego Pakietu na Piękny Uśmiech. Pakiet obejmuje trzy zabiegi z zakresu usług profilaktycznych: scaling, piaskowanie oraz fluoryzację.

Wakacyjny Pakiet na Piękny Uśmiech (scaling, piaskowanie, fluoryzacja) dostępny jest w cenie 250 zł (stała cena to 280-300 zł). Zapraszamy również do skorzystania z oferty wybielania zębów laserem w promocyjnej cenie 990 zł (stała cena to 1200 zł).

Scaling

Profesjonalne usuwania złogów nazębnych z powierzchni zębów (osadu i kamienia nazębnego, płytek bakteryjnych) ultradźwiękami to zabieg, polegający na przyłożeniu końcówki ultradźwiękowej w miejsce, w którym występuje kamień. Złogi kamienia zostają rozbite pod wpływem drgań. Zabiegiem uzupełniającym scaling jest piaskowanie. Scaling jest zabiegiem bezbolesnym.

Piaskowanie
Piaskowanie jest zabiegiem uzupełniającym scaling i polega na usunięciu przebarwień i osadów nazębnych. Usuwa się je z powierzchni zębów za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem z dodatkiem drobin czyszczących.

Fluoryzacja
Fluoryzacja jest zabiegiem profilaktycznym, ochronnym, którego celem jest wzmacnianie zębów (wzmocnienie szkliwa i zwiększenie jego odporności na próchnicę).

Po zabiegu scalingu, piaskowania oraz fluoryzacji, zapraszamy również do skorzystania z zabiegu wybielania zębów laserem.

Uśmiech Zdrowia Gabinet Stomatologiczny
ul. Łowicka 23 lok. 1, Warszawa
22 646 02 59, 602 52 32 52


Uśmiech Zdrowia Gabinet Stomatologiczny
Aleja Wilanowska 105/1, Mokotów, Warszawa
22 888 69 00, 533 233 514

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl