Bezpłatny magazyn o zdrowiu i urodzie - Zdrowie i ja

lekarze specjaliści > Bezpłatny magazyn o zdrowiu i urodzie - Zdrowie i ja

Aktualności

Bezpłatny magazyn o zdrowiu i urodzie - Zdrowie i ja

Zdrowie i ja
Zdrowie i ja

Mając na uwadze niezbędność popularyzacji wiedzy z zakresu medycyny, Centrum Medyczne Olimedica, co kwartał przygotowuje dla pacjentów bezpłatny magazyn o zdrowiu i urodzie ,,Zdrowie i ja" w formie przystępnego e-booka, w którym dzieli się profesjonalnymi poradami i nowościami medycznymi. Magazyn, oprócz cennych porad dotyczących urody i zdrowia zahacza o wszystkie inne ważne dziedziny życia. Każdy na pewno znajdzie w nim coś cennego dla siebie są w nim zawarte tematy z dziedzin: laryngologii, dermatologii, medycyny estetycznej, psychologii, coachingu, trychologii oraz leczenia chrapania i bezdechu sennego. Ten ostatni temat - leczenie chrapania i bezdechu sennego jest szczególnie bliski Olimedice ze względu na działające w klinice Centrum Leczenia Chrapania i Bezdechu, dlatego też klinika poświęciliła temu tematowi cały, osobny numer magazynu- ,,Zdrowie i ja- Wszystko o chrapaniu". Magazyn przygotowywany przez Olimedicę jest przede wszystkim wiarygodny i profesjonalny, tworzony przez specjalistów z poszczególnych dziedzin, lekarzy, psychologów, trenerów coachingu oraz trychologów. Dystrybucja kwartalnika odbywa się przy pomocy kanałów social media oraz strony internetowej Centrum.

Otwierając poniższy link - można pobrać i zapoznać się z bezpłatnym magazynem Zdrowie i ja.

https://mailchi.mp/0ebc11ce6188/8eutjcs0fq

 

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

 

copyright © 1999-2016 Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: (22) 621-81-17, medserwis@medserwis.pl