Implantoprotetyka - nowe możliwości na miarę dzisiejszych potrzeb

lekarze specjaliści > Implantoprotetyka - nowe możliwości na miarę dzisiejszych potrzeb

Implantoprotetyka - nowe możliwości na miarę dzisiejszych potrzeb

medserwis.pl
Świat tak szybko goni do przodu, wiele dziedzin, które niegdyś funkcjonowały całkiem dobrze dziś już nie miałyby racji bytu, gdyby nie nowe technologie. Podobnie rzecz ma się ze stomatologią, która jest dziś najprężniej rozwijająca się gałęzią medycyny. Bezpowrotnie skończyły się czasy, kiedy pacjent musiał „wycierpieć i wyczekać swoje”. Dzisiejsza stomatologia ma tak wiele do zaoferowania, że każdy, nawet najbardziej wymagający pacjent znajdzie idealne rozwiązanie dla swojego problemu. To, co dziś możemy zaproponować naszym pacjentom to przede wszystkim skrócenie czasu wizyty do minimum, zwłaszcza jeśli chodzi o zabiegi implantologiczne czy protetyczne.

Jesteśmy posiadaczami najnowocześniejszego sprzętu m.in. tomografu, mikroskopów, laserów, endopilotow, skanerów wewnątrzustnych 3D czy frezarek 3D a wszystko po to, aby kompleksowo zdiagnozować pacjenta i leczyć w odpowiednio dobrany sposób. Dodatkowo posiadamy własną pracownie protetyczną która wyposażona jest w konsole Cerec Omnicam, system ten pozwala zaprojektować i wykonać każdą odbudowę protetyczną podczas jeden wizyty. W odróżnieniu od prac laboratoryjnych przy użycia Systemu Cerec prace są pełnoanatomiczne i z jednorodnego materiału, a nie jak w przypadku standardowej protetyki z podbudowy i napalenia na niej ceramiki, co wielokrotnie zwiększa ich wytrzymałość mechaniczną. Standardowy wycisk zastąpiono skanowaniem uzębienia kamera wewnątrzustna, która trwa średnio 3-4 min pomijając czas, jest to przede wszystkim dużo dokładniejsze i bardziej komfortowe rozwiązanie. Następnie obraz jest przesyłany do komputera, gdzie praca protetyczna jest projektowana z dokładnością nawet do 20 mikronów. Po jej zaprojektowaniu projekt przez Wi-Fi jest wysyłany do frezarki - urządzenia wytwarzającego zaprojektowane odbudowy protetyczne z bloczka porcelanowego. Odbudowy protetyczne frezowane są za pomocą wierteł diamentowych. Czas potrzebny do wykonania idealnej pracy protetycznej to ok. 2 godz. używając Systemu Cerec można wykonać inleye, onleye, mosty, licówki oraz korony.

Jednak największe uznanie wśród naszych pacjentów zyskała stosowana u nas implantoprotetyka. Dzięki tej dziedzinie jesteśmy w stanie wszczepić implant i natychmiastowo go odbudować przy pomocy najnowocześniejszej technologii Systemu Cerec Cad/Cam. To właśnie dzięki syntezie najnowocześniejszej technologii oraz ogromnej wiedzy jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom. Bez wątpienia nasi pacjenci wychodzą od nas szczęśliwi, zrelaksowani i w pełni usatysfakcjonowani, bo to co do tej pory wydawało się niemożliwe, teraz staje się standardem.

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl