Depilacja laserowa nowej generacji już dostępna!

lekarze specjaliści > Depilacja laserowa nowej generacji już dostępna!

Depilacja laserowa nowej generacji już dostępna!

Sztuka i Estetyka
Marzec to okres ożywienia w branży medycyny estetycznej. Robi się coraz cieplej, zaczynamy myśleć o naszym ciele, o tym jak zaprezentuje się ono wiosną i latem. Dużo klientów podejmuje decyzję o rozpoczęciu zabiegów depilacji laserowej, żeby zdążyć przed wakacjami.

Tymczasem należy pamiętać, że depilacja laserowa nie jest zabiegiem jednorazowym (nie, to nie jak z laserową korekcją wzroku). Zabiegi z reguły wykonuje się minimum 5 razy, ale zdarza się, że konieczne jest nawet 10-krotne ich powtórzenie, co uzależnione jest od indywidualnego profilu hormonalnego oraz zmian hormonalnych, a także oczekiwań samego klienta. Zabiegi powtarzamy średnio co 4-8 tygodni, dlatego zaplanowanie depilacji laserowej przed latem powinno zacząć się jesienią rok wcześniej.

A co ze spóźnialskimi? Czy muszą odłożyć marzenie o gładkiej skórze na następny rok? Niekoniecznie.

W branży medycyny i kosmetologii estetycznej nastąpiła duża rewolucja w temacie depilacji laserowej w związku z wyprodukowaniem w 2017 r. przez Alma Lasers™ - światowego potentata na rynku urządzeń laserowych przeznaczonych dla medycyny estetycznej i chirurgii – nowego lasera do depilacji Soprano ICE Platinum.

Co wyróżnia Soprano ICE Platinum? Przede wszystkim to, że zabiegi depilacji laserowej można wykonywać bezpiecznie przez cały rok. Laser wyposażony jest w nowoczesną Technologię SHR™, która zapewnia skuteczne niszczenie mieszków włosowych bez uszkadzania otaczającej ich tkanki. Laser nie zostawia na ciele żadnych śladów w postaci uszkodzeń, przebarwień, skóra nie łuszczy się po zabiegu, co jest dosyć częstym zjawiskiem przy wykonywaniu zabiegów laserami diodowymi starszego typu. Tym, co przekona większość klientów, to całkowita bezbolesność zabiegów.

Każdy, kto kiedykolwiek wykonywał zabiegi depilacji laserowej laserami diodowymi pamięta moment straszliwego oczekiwania na strzał lasera – jednoczesne parzenie i kłucie, które w niektórych okolicach (np. intymnych) staje się wręcz nie do zniesienia. A tu niespodzianka: okazuje się, że zabiegi depilacji laserowej mogą nie boleć. Taki jest Soprano ICE Platinum. Został on wyposażony w Technologię IN-MOTION, która sprowadza zabieg depilacji do masażu ciepłą głowicą, bez niepotrzebnego bólu i stresu, a sprawnie działający System ICE™, zapewniający aktywne chłodzenie kontaktowe, minimalizuje odczuwalność zabiegu.

Zbyt piękne, żeby było prawdziwe? Niekoniecznie, bo to jeszcze nie wszystko. Pytanie, czy bezpieczeństwo i komfort idą w parze ze skutecznością? No bo jeśli nie boli, to może nie działa?
A tutaj kolejna niespodzianka – DZIAŁA, i to jak! Soprano ICE Platinum, to pierwszy i jak dotąd jedyny laser, który został wyposażony w 3 wiązki laserowe w 1 impulsie (Aleksandryt 755NM, Dioda 810 NM, Nd YAG 1064 NM). Laser aleksandrytowy, stosowany często w krajach skandynawskich, doskonale radzi sobie z włosami jasnymi i rudymi, laser diodowy przeznaczony jest do typowego europejskiego fototypu (jasna skóra, ciemne włosy), a neodymowo-yagowy, popularny w krajach arabskich, stosowany jest zwykle dla ciemnego fototypu (ciemna skóra, ciemne włosy). Jak wiadomo, w naszym kraju mamy typy bardzo mieszane, z przewagą ciemnych włosów na jasnej skórze oraz jasnych włosów na jasnej skórze. Do tej pory nie było lasera, który był zdolny rozprawić się jednocześnie z jasnymi i ciemnymi włosami na jednym obszarze zabiegowym (np. na nogach), przez co często rezygnowaliśmy z zabiegów, bo po co usuwać tylko ciemne włoski, skoro jasne również są widoczne i tak czy inaczej skazują nas na tradycyjną depilację.

Dzięki Soprano ICE Platinum problem został rozwiązany – skutecznie, bezpiecznie i bezboleśnie.
Nadeszła nowa era w zabiegach depilacji laserowej.

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

copyright © 1999-2016 Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: (22) 621-81-17, medserwis@medserwis.pl