Targi „Bliżej Zdrowia, Bliżej Natury”

lekarze specjaliści > Targi „Bliżej Zdrowia, Bliżej Natury”

Czy wiesz, że...

Targi „Bliżej Zdrowia, Bliżej Natury”


zdjecie

Targi Bliżej Zdrowia, Bliżej Natury” w Katowicach odbyły się dn. 17-19 listopada 2017 r. Wzięliśmy aktywny udział w tym wydarzeniu. Firma Biolit Europe miała nie tylko swoje stoisko na targach, ale i poprowadziliśmy wykład oraz warsztaty:
Wykład Biolitu odbył się dnia 18.11 o g.15.45 , poprowadziła go pani mgr Halina Jurkowska. Temat wykładu brzmiał: „Chcesz usuwać przyczyny, czy tylko objawy dolegliwości? Poznaj kliniczne rozwiązania syberyjskich naukowców„. Warsztaty towarzyszące poprowadzili mgr Halina Jurkowska, mgr inż Tomasz Lipiński: „Syberyjska medycyna przeciwstarzeniowa w praktycznych terapiach przyczynowych”

Wśród zagadnień przywracania homeostazy poruszyliśmy tematykę zdrowia związaną z utrzymaniem prawidłowej funkcji:

– wegetatywnego układu nerwowego,
– mikrobioty jelit,
– układu hormonalnego,
– układu krążenia,
– układu kostno-stawowego.

Podzieliśmy się z uczestnikami doświadczeniami zdobytymi podczas wizyty na Ałtaju. Podczas warsztatów odbyła się degustacja m.in. unikalnych preparatów ziołowych z roślin adaptogennych oraz preparatów na bazie substancji z poroża jelenia pantowego.

zdjecieW imieniu organizatorów i na prośbę red. Niny Greli , prekursora targów Bliżej Zdrowia Bliżej natury reprezentująca Biolit Europe mgr Halina Jurkowska dostąpiła zaszczytu uroczystego otwarcia 46 edycji targów.

Zdjęcie z otwarcia targów:

zdjecieZdjęcie wykonane przez reporterów gazety Dziennik Zachodni. Kliknij tu aby zobaczyć artykuł.

Reportaż z Targów w TV Silesia:

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

copyright © 1999-2016 Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: (22) 621-81-17, medserwis@medserwis.pl