NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QUALITY INTERNATIONAL 2017 dla Helimedu!

lekarze specjaliści > NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QUALITY INTERNATIONAL 2017 dla Helimedu!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QUALITY INTERNATIONAL 2017 dla Helimedu!

Nagroda NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QUALITY INTERNATIONAL 2017 dla Helimedu!

medserwis.pl

17 listopada br., podczas uroczystej Gali w ramach Europejskiego Forum Jakości i Innowacyjności, Dyrektor Wykonawczy HELIMEDU, Piotr Zachariasiewicz, z dumą odebrał wyróżnienie Najwyższa Jakość QI 2017! Stanęliśmy na podium obok najbardziej konkurencyjnych, nowoczesnych i społecznie odpowiedzialnych firm w Polsce. DZIĘKUJEMY!

Nie spoczywając na laurach, będziemy nadal robić wszystko, co w naszej mocy, by zapewnić Pacjentom usługi na światowym poziomie.

medserwis.pl

Program Najwyższa Jakość QI od 11 lat wspiera i inicjuje projakościowe postawy w firmach i instytucjach w naszym kraju. To unikalne przedsięwzięcie, które skupia firmy małe, średnie i duże, a także instytucje użyteczności publicznej wokół idei zarządzania jakością i wykorzystywania nowoczesnych technik zapewnienia jakości. Jednym z celów Programu, który stawiają przed sobą organizatorzy jest zwiększanie konkurencyjności na rynkach europejskich i światowych polskich instytucji, producentów i usługodawców, a przede wszystkim wytwarzanych przez nich wyrobów i usług o najwyższych parametrach jakościowych.

medserwis.pl

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

copyright © 1999-2016 Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: (22) 621-81-17, medserwis@medserwis.pl