Wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa

lekarze specjaliści > Wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa

Temat miesiąca

Wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa

Utrata jędrności i starzenie skóry to nieunikniony problem, z którym spotyka się każdy z nas. Z wiekiem dochodzi do spadku aktywności fibroblastów...

Ultraformer III to system wykorzystujący delikatną, a zarazem potężną siłę najnowszej technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) do przeprowadzenia zabiegu głębokiego liftingu. Silnie stymuluje wytwarzanie nowego kolagenu i daje spektakularny efekt ujędrnienia skóry. Bezpieczny i nieinwazyjny. Nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Utrata jędrności i starzenie skóry to nieunikniony problem, z którym spotyka się każdy z nas. Z wiekiem dochodzi do spadku aktywności fibroblastów, czyli komórek odpowiedzialnych za wytwarzanie kolagenu, elastyny i proteoglikanów – substancji, których odpowiednia ilość jest warunkiem dobrej kondycji skóry. Część niekorzystnych czynników przyspieszających proces starzenia możemy wyeliminować sami (np. promieniowanie UV, uboga dieta, używki, wahania wagi), jednak na tempo fizjologicznych zmian nie mamy wpływu. Tu jednak z pomocą przyjść mogą współczesne zabiegi medycyny estetycznej.

medserwis.pl

Jednym z takich zabiegów jest ULTRAFORMER III . Opiera się on na działaniu wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej. Ultradźwięki od dawna stosowane są w medycynie (najszerzej w diagnostyce - ultrasonografia, ale także w leczeniu niektórych chorób - w urologii, okulistyce czy onkologii), a obecnie także w medycynie estetycznej. Urządzenie zostało wyposażone w technologię H.I.F.U. (High Intensity Focused Ultrasound), która umożliwia zastosowanie na małym obszarze ciała zogniskowanej wiązki ultradźwięków. Docierają one do skóry właściwej w postaci bodźca termicznego. Na skutek koagulacji białek, w tym włókien kolagenowych, dochodzi do powstania mikrourazów i obkurczania się tkanki, co stanowi dla niej swoistą „gimnastykę”.

Porównanie przebiegu zabiegu z gimnastyką nie jest przypadkowe. Podczas aktywnego uprawiania sportu, nasze mięśnie doznają licznych, drobnych urazów, które są odczuwalne jako zakwasy. W efekcie prowadzi to jednak do uformowania zwartej i jędrnej tkanki mięśniowej. Podobne zjawisko ma miejsce przy zastosowaniu metody ULTRAFORMER III, z tą jednak różnicą, że wiązka ultradźwięków oddziałuje w sposób wysoce selektywny (jedynie na ściśle określonej partii ciała, poddawanej zabiegowi).

Wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa inicjuje procesy intensywnej regeneracji skóry, które rozwijają się przez 3 do 6 miesięcy. Technologię medyczną ULTRAFORMER III najczęściej wykorzystujemy do liftingu twarzy, ale także do innych partii ciała. Okolice szczególnie problematyczne to szyja, dekolt, brzuch, uda, kolana i łydki. ULTRAFORMER III to rozwiązanie, które pozwala przywrócić napięcie skóry we wszystkich tych okolicach. W dodatku – w przeciwieństwie do innych metod wykorzystujących zjawisko termoliftingu - nie trzeba poddawać się serii zabiegów. Już po jednorazowej wizycie nasza skóra zaczyna pracować na spektakularny efekt. W 2016 r. zabieg został nagrodzony prestiżową nagrodą - Perłą Dermatologii Estetycznej.

Kolejnym walorem zabiegu ULTRAFORMER III jest to, że nie wymaga on od nas okresu rekonwalescencji. Metoda jest małoinwazyjna, odznacza się wysokim profilem bezpieczeństwa. Tuż po zabiegu możemy spodziewać się niewielkiego obrzęku i zaczerwienienia w poddanych działaniu ultradźwięków obszarach ciała, jednak objawy te zwykle ustępują po upływie kilku godzin. ULTRAFORMER III nie wymaga też dodatkowych wysiłków w pielęgnacji skóry po zabiegu. W przeciwieństwie do większości zabiegów laserowych zabieg ULTRAFORMER III możemy wykonywać o dowolnej porze roku.

medserwis.pl

ULTRAFORMER III:

• Lifting skóry, który nie wymaga serii zabiegów
• Proces regeneracyjny, który postępuje przez kolejne 3-6 miesięcy
• Możliwość zastosowania zabiegu zarówno na twarzy, jak i innych partiach ciała.
• Sposób na zdecydowaną poprawę wyglądu bez względu na porę roku i nasłonecznienie.
• Brak okresu rekonwalescencji czy dodatkowych czynności pozabiegowych.
• Spektakularne i długotrwałe rezultaty bez ingerencji chirurgicznej.
• Szansa na odzyskanie wyglądu zdrowej, napiętej i jędrnej skóry


Uwaga! W terminie od 20.11.2017 do 24.12.2017r Zabieg na twarz + podbródek tylko 4000 zł.

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

copyright © 1999-2016 Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: (22) 621-81-17, medserwis@medserwis.pl