BEZ SKALPELA!

lekarze specjaliści > BEZ SKALPELA!

BEZ SKALPELA!

Chcesz zregenerować i poprawić wygląd skóry?

Chcesz zregenerować i poprawić wygląd skóry? Zredukować zmarszczki zachowując przy tym naturalny wygląd? Jeśli tak, mezoterapia igłowa jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

Mezoterapia igłowa to metoda stosowana od wielu lat. Znajduje zastosowanie w miejscowym leczeniu i profilaktyce zmian chorobowych. Metoda ta pozwala na szybką i skuteczną regenerację i poprawę wyglądu skóry jak również jej odmłodzenie przy jednoczesnym zachowaniu całkowicie naturalnego efektu. Mezoterapia jest również doskonałym rozwiązaniem dla osób borykających się z problemem wypadania włosów i w walce z cellulitem.

Zabieg polega na wprowadzeniu przez lekarza za pomocą cienkich igieł koktajlu leczniczego na bazie witamin i substancji odżywczych. Preparat wprowadzany jest śródskórnie w obrębie miejsc zmienionych chorobowo lub wymagających regeneracji. Warto zaznaczyć, iż ostateczny skład substancji podawanej Pacjentowi jest indywidualnie dostosowywany do potrzeb Pacjenta.

Uzyskanie zamierzonych efektów wymaga wykonania serii zabiegów mezoterapii w odstępach od 14 dni do 1 miesiąca (w zależności od rodzaju wykorzystanego produktu). Po przejściu całej kuracji zabieg warto powtórzyć raz na pół roku w celu podtrzymania efektów.

Aby wykonać zabieg zgłoś się do dobrej kliniki, cieszącej się zaufaniem i pozytywnymi opiniami pacjentów. Do takich zalicza się gabinet Estetica Beauty Dent (www.beauty-dent.pl) mieszczący się przy ulicy Wrocławskiej 80/54 w Krakowie. Tutaj nie tylko uzyskasz wszelkie niezbędne informacje, ale także wykonasz sam zabieg. Pełen profesjonalizm personelu i usługi świadczone na najwyższym poziomie, sprawią że poczujesz się piękna!

zdjecie
ZABIEG W SKRÓCIE:

Najlepsze rezultaty:

kilka zabiegów w odstępie czasowym od 14 dni do 1 miesiąca

Częstotliwość zabiegu: dostosowywana indywidualnie do potrzeb Pacjenta

Czas zabiegu: 30-60 min

Znieczulenie: opcjonalnie

Wskazania:

- odmłodzenie, regeneracja, poprawa wyglądu skóry
- redukcja zmarszczek
- profilaktyka przeciwzmarszczkowa
- redukcja cieni, zasinień pod oczami
- redukcja przebarwień
- ujędrnienie, przywrócenie elastyczności skóry
- leczenie rozstępów i blizn
- leczenie i profilaktyka wypadania włosów
- redukcja cellulitu (ramiona, brzuch, uda, pośladki)

Przeciwwskazania:

- ciąża, okres karmienia piersią,
- alergia, uczulenie na którykolwiek ze składników wchodzących w skład preparatu
- cukrzyca,
- opryszczka
- choroby nowotworowe, autoimmunologiczne,
- przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl