Nie martw się POTem!

lekarze specjaliści > Nie martw się POTem!

Nie martw się POTem!

Do Polski dotarła innowacyjna metoda leczenia nadmiernej potliwości miraDry. Jest już dostępna w Elite Centrum Laseroterapii, gdzie odbyła się jej premiera.

To przełomowa bezinwazyjna technologia wykorzystująca energię mikrofalową do bezpiecznego wyeliminowania nadpotliwości pod pachami. Trwale dezaktywuje pracę gruczołów potowych. Nie wymaga wykonania żadnych nacięć czy nakłuć, przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym w celu zapewnienia większego komfortu pacjenta. Przed procedurą zabiegową umieszczane są specjalne czasowe znaczniki, które pomagają kierować zabiegiem. Następnie przykładana jest do pachy specjalna głowica urządzenia, która emituje w sposób bardzo precyzyjny wiązkę elektromagnetyczną, dostosowywaną indywidualnie do każdego pacjenta. Naskórek i górne warstwy skóry właściwej pach przez cały czas trwania zabiegu są chłodzone – mówi dr Warszawik – Hendzel. Cała procedura trwa około godziny.

medserwis.pl
Trwała i natychmiastowa skuteczność

Największą zaletą miraDry jest niewątpliwie wysoka skuteczność zabiegu. Dzięki oddziaływaniu bezpośrednio na gruczoły potowe pod pachami znacząco redukuje ilość wydzielanego potu i jego zapach. Jego skuteczność potwierdzona została w licznych badaniach klinicznych. Już w trakcie jednego zabiegu ilość wydzielanego potu może być zredukowana o 85 – 95%. Dla pożądanego efektu, zwłaszcza w przypadku bardzo intensywnej potliwości, rekomenduje się powtórzenie zabiegu po upływie około 3 miesięcy.


lek. med. Olga Warszawik-Hendzel
medserwis.pl
- Specjalista dermatolog-wenerolog,
- lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka I Wydziału Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne odbyła w Klinice Dermatologii CSK MSW a obecnie pracuje w Katedrze i Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie poza praktyką kliniczną, prowadzi zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego. Jest również wykładowcą na Podyplomowych Studiach z Medycyny Estetycznej Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek European Academy of Dermatology and Venerology, International Dermoscopy Society, European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology oraz Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych. Posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu nieoperacyjnych zabiegów korygujących i modelujących wygląd twarzy i ciała.

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

copyright © 1999-2016 Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: (22) 621-81-17, medserwis@medserwis.pl