Lifting 2w1

lekarze specjaliści > Lifting 2w1

Temat miesiąca

Lifting 2w1

Łączenie technik w medycynie estetycznej to nie lada sztuka, ale jeśli się już to uda, efekty są zdumiewające.

Łączenie technik w medycynie estetycznej to nie lada sztuka, ale jeśli się już to uda, efekty są zdumiewające. Jednoczesne zastosowanie lasera FRAXEL DUAL i osocza bogatopłytkowego MESO RP przyśpiesza gojenie i zwiększa skuteczność zabiegów.

medserwis.pl

Lifting laserowy

Laser Fraxel, poprzez kontrolowane uszkodzenie skóry stymuluje procesy naprawcze prowadzące dojej przebudowy – remodelingu. Laser frakcyjny emituje specyficzny typ światła wywołujący na skórze mikrouszkodzenia, które nie są widoczne gołym okiem, ale skutecznie pobudzają proces gojenia się oraz produkcję nowego kolagenu. Dzięki zwiększeniu ilości i poprawie jakości kolagenu i elastyny (głównych białek skóry właściwej) dochodzi do zagęszczenia skóry zwiększenia jej elastyczności i sprężystości. Zmarszczki, pory i blizny potrądzikowe ulegają znacznemu spłyceniu. Nowo wytworzony naskórek jest gładki, pozbawiony przebarwień i zmian posłonecznych. Dodatkowo skóra ulega obkurczeniu dzięki czemu uzyskujemy efekt zwiększonego napięcia i naciągnięcia skóry. Warto zaznaczyć, że skóra po zabiegu przy użyciu lasera frakcyjnego goi się zdecydowanie szybciej niż w przypadku laserów konwencjonalnych.

Naturalne odmładzanie

Osocze bogatopłytkowe PRP (Platelet Rich Plasma) to preparat krwiopochodny, który otrzymuje się z krwi obwodowej pobranej od pacjenta, zawierający zwiększoną ilość płytek krwi. Zawiera on liczne czynniki wzrostu, dzięki czemu może stymulować procesy regeneracyjne w zabiegach upiększających. Mezoterapia za pomocą osocza z własnej krwi jest przeznaczona dla pacjentów, których skóra wymaga biostymulacji i odbudowy. To także zabieg stworzony dla alergików, którzy są uczuleni na składniki preparatów wypełniających zmarszczki, ponieważ preparat powstały z własnej krwi jest biologicznie obojętny i nie niesie za sobą ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej. Efekt? Bardziej elastyczna i jędrna skóra, wygładzone zmarszczki i fałdy oraz szybszy proces gojenia się rab po zabiegach medycyny estetycznej.

Podwójna moc działania

Połączenie tych dwóch zabiegów: ostrzykiwania skóry osoczem bogatopłytkowym oraz zabiegu resurfacingu laserowego Fraxel wpływa znacząco na zwiększenie efektywności resurfacingu oraz skraca czas rekonwalescencji.

Dzięki zastosowaniułącznie obu metod można:
• przyspieszyć gojenie i skrócić okres rekonwalescencji
• zmniejszyć ryzyko powikłań
• zwiększyć zagęszczenie skóry
• zwiększyć napięcie skóry
• jeszcze lepiej zredukować redukcję zmarszczki, przebearwienia i blizny.
Poczuj podwójną moc odmładzania i ciesz się skórą o jakiej marzysz.
zdjecie

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

copyright © 1999-2016 Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: (22) 621-81-17, medserwis@medserwis.pl