Nowe miejsce na mapie Krakowa

lekarze specjaliści > Nowe miejsce na mapie Krakowa

Aktualności

Nowe miejsce na mapie Krakowa

Na mapie Krakowa pojawiło się wyjątkowe miejsce oferujące szeroki zakres usług z dziedziny stomatologii, medycyny estetycznej, dermatologii i współczesnej kosmetologii.

Gabinet Estetica Beauty Dent mieszczący się przy ul Wrocławskiej 80/54 w Krakowie zatrudnia najlepszych specjalistów, pracuje na profesjonalnym i certyfikowanym sprzęcie. W swojej pracy wykorzystuje produkty najlepszych światowych producentów, tak aby wykonywane zabiegi przyniosły najlepsze rezultaty, a każdy Pacjent cieszył się zdrowym uśmiechem i piękną skórą.

Oferta Gabinetu Estetica Beauty Dent jest naprawdę szeroka. Kompleksowe leczenie stomatologiczne, implantologia, zabiegi z wykorzystaniem botoxu, kwasu hialuronowego, czy mezoterapia igłowa to tylko niektóre usługi oferowane przez Estetica Beauty Dent. Oferta gabinetu skierowana jest także do osób borykających się z problemami skóry, czy wypadaniem włosów.

Więcej szczegółów dotyczących oferty gabinetu można znaleźć na stronie www.beauty-dent.pl.

Jeżeli więc chcesz cieszyć się pięknym uśmiechem, gładką i zdrowo wyglądającą skórą to miejsce idealne dla Ciebie. Personel Estetica Beauty Dent otoczy Cię wyjątkową opieką i pozwoli zachować piękno, młodość i dobre samopoczucie.

Poza medycznymi aspektami promującymi gabinet, Estetica Beauty Dent zapewnia także udogodnienia w sferze organizacyjnej. Pierwszym z nich jest doskonała lokalizacja gabinetu w bliskim sąsiedztwie centrum Krakowa. Za pomocą dowolnego środka komunikacji można dotrzeć do gabinetu z każdego punktu Krakowa. Ponadto klinika Estetica Beauty Dent charakteryzuje się przestronnymi, klimatyzowanymi wnętrzami oraz profesjonalną obsługą. Obszerny zakres usług z jakich mogą Państwo skorzystać w gabinecie daje możliwość indywidualnego podejścia do każdego pacjenta oraz sprostaniu wszystkim jego wymaganiom.

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

copyright © 1999-2016 Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: (22) 621-81-17, medserwis@medserwis.pl