Jak przełamać strach dziecka przed wizytą u dentysty?

lekarze specjaliści > Jak przełamać strach dziecka przed wizytą u dentysty?

Warto wiedzieć

Jak przełamać strach dziecka przed wizytą u dentysty?

Jak przełamać strach dziecka przed wizytą u dentysty?

Co zrobić, żeby czas spędzony w gabinecie stomatologicznym był przyjemny?
Czy są sposoby na to, by dziecko chciało współpracować z dentystą?
W Neo Dentica KIDS znamy odpowiedzi na te pytania!

Warto przygotować dziecko do wizyty u dentysty. Jak? Wytłumaczmy naszym pociechom,
dlaczego ważne są regularne wizyty u dentysty, opowiedzmy, na czym polega badanie i
pokażmy, że nie ma się czego bać, szczególnie w Neo Dentica KIDS.

medserwis.pl
Uważamy, że zdrowe ząbki najmłodszych pacjentów to bardzo ważna sprawa. I dlatego w poczekalni naszej Kliniki jest tablica do rysowania kredą, gdzie dzieciaki mogą puścić wodze fantazji. A potem jest już tylko lepiej!
W czasie wizyty nasi lekarze w jasny sposób wyjaśnią najmłodszym pacjentom, na czym polega leczenie, zaproponują kolorowe plomby, by było fajnie, puszczą bajki, co by bardziej niecierpliwie dzieci dobrze się bawiły lub zastosują gaz rozweselający, by leczenie było wręcz niezauważalne i bezbolesne dla najmłodszych.


medserwis.pl
Oferujemy również porady logopedy, który pomoże zahamować rozwój wielu wad wymowy oraz zgryzu w sposób skuteczny i nieinwazyjny.

W Neo Dentica KIDS wierzymy, że zapobieganie jest równie ważne jak leczenie, dlatego organizujemy w przedszkolach warsztaty dotyczące dbania o ząbki. Warsztaty są bardzo atrakcyjne – oprócz nauki, dzieci mają też okazję na zabawę, a poza tym zapewniamy darmowy przegląd ząbków wraz ze szczegółową informacją dla rodziców.

Czekamy na was:)
medserwis.pl


 

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

 

copyright © 1999-2016 Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: (22) 621-81-17, medserwis@medserwis.pl