Gorące wakacyjne promocje w VIVA-DERM

lekarze specjaliści > Gorące wakacyjne promocje w VIVA-DERM

Aktualności

Gorące wakacyjne promocje w VIVA-DERM

medserwis.pl

Gorące lipcowe promocje w VIVA-DERM 15.07 - 31.08.2017

Rejestracja telefoniczna,
pod numerem +48 022 644 04 94, 022 816 61 74,
w godzinach 9:00 – 21:00.

Epilacja - wybrana okolica -20%

Nasz system laserowy przy minimalnej ilości zabiegów (3 do 5) gwarantuje pozbycie się niechcianego owłosienia. Coraz częściej zjawiają się mężczyźni, którzy epilują nadmiar włosów na karku, klatce piersiowej, ramionach argumentując, że zarówno dla nich jak i partnerek nadmierne owłosienie w tych rejonach jest niechciane i nieestetyczne.

Karboksyterapia na twarz -20%

Karboksyterapia C.D.T. Evolution czyli terapia medycznym dwutlenkiem węgla jest uznawana za jeden z największych przełomów w medycynie estetycznej od czasu pojawienia się toksyny botulinowej. Terapia „cudownym gazem” choć stosowana już od 1932 roku, obecnie ma przed sobą ogromną przyszłość w leczeniu wielu chorób, jak również w dziedzinie medycyny estetycznej. Jest to metoda mało inwazyjna i bezpieczna.

Mezoterapia na cellulit -20%

Mezoterapia jest to metoda intensywnego odżywiania i regeneracji skóry, poprzez wprowadzenie substancji aktywnych bezpośrednio w tkankę podskórną wybranego obszaru ciała. Koktajle mezoterapeutyczne działają jak „zastrzyk energii”. Skóra, w zależności od kompozycji preparatu może zostać głęboko nawilżona kwasem hialuronowym i wzbogacona w wartościowe związki chemiczne – witaminy, minerały, antyoksydanty.

Zabieg Cryolift -20%

Zabieg Cryolift, oparty jest na działaniu krioterapii. Stanowi on perfekcyjną symbiozę między działaniem produktów wysokiej jakości i biostymulacyjnym efektem krioterapii dla osiągnięcia optymalnych rezultatów.

Ultraformer III - wybrana okolica -30%

Urządzenie służy do nieinwazyjnego ujędrniania skóry twarzy, szyi i ciała, które wykorzystuje technologię ultradźwięków HIFU – High Intensity Focused Ultrasound, czyli wysokoenergetyczną falę ultradźwiękową, która selektywnie podgrzewa tkankę skórną. Wskutek wibracji fal dźwiękowych zwiększa się aktywność komórek skóry, pobudzając je do regeneracji i wytworzenia nowego kolagenu.

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

copyright © 1999-2016 Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: (22) 621-81-17, medserwis@medserwis.pl