Poznaj uzdrawiającą moc lasu!

lekarze specjaliści > Poznaj uzdrawiającą moc lasu!

Aktualności

Poznaj uzdrawiającą moc lasu!

Grzybobranie z najlepszym specjalistą mykologiem w Polsce – dr Kazimierzem Kopczyńskim!

Firma Biolit zaprasza Państwa na wspólną przygodę i podróż w świat flory górskich lasów. Unikalne w skali Polski grzybobranie z najlepszym specjalistą mykologii w Polsce – dr. Kazimierzem Kopczyńskim.

Wyjazd organizowany będzie w pierwszej połowie września bieżącego roku (7- 10.09.2017). Lokalizacja: Słowacka Orava (Oravská Polhora, Slovakya), Ośrodek Biela Farma położony w leśnym zaciszu.

W programie prelekcje dr. Kazimierza Kopczyńskiego, na których poznamy nowe gatunki grzybów i ich zastosowanie oraz przybliżymy Państwu szeroką wiedzę o uzdrawiającej mocy lasu.

Zachęcamy do zapoznania się z publikowanymi przez Biolit artykułami doktora o zbliżonej tematyce: „Immunomodulacyjne i przeciwnowotworowe właściwości grzybów„, „Wpływ żywienia na pracę mózgu i aktywność psychiczną człowieka„, „Wychowanie proekologiczne”

Ilość miejsc jest ograniczona z uwagi na kameralny charakter imprezy grzybowej. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt i wpłacenie zaliczki w wysokości 50 zł. Koszt pobytu (noclegi w uroczym ośrodku oraz śniadania i obiadokolacje) od 07.09 do 10.09.2017 to kwota 630zł od osoby. Dojazd własny.

Szczegóły wkrótce. Informacje i zapisy pod nr. tel. 512 45 63 15.
zdjecie

Filmik o grzybach z udziałem dr Kopczyńskiego:

 

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

 

copyright © 1999-2016 Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: (22) 621-81-17, medserwis@medserwis.pl