Ogółnopolskie Sympozjum DIABETOLOGII Diabetica Expo 2017

lekarze specjaliści > Ogółnopolskie Sympozjum DIABETOLOGII Diabetica Expo 2017

Czy wiesz, że...

Ogółnopolskie Sympozjum DIABETOLOGII Diabetica Expo 2017

Ogólnopolskie Sympozjum Diabetologiczne i targi „Diabetica Expo 2017” przyniosły drugi już z rzędu sukces Biolitu. Pantobiol 2+ oraz siostrzany produkt, Pantobiol 1 zostały wyróżnione IIIcim miejscem w kategorii „najlepsze suplementy dla diabetyków” a Eplir 10ml został nagrodzony IIgim miejscem w kategorii „najlepsze kosmetyki dla diabetyków” w roku 2017.

Jesteśmy wdzięczni za tak duży zaszczyt i dumni, że produkty Biolit zostały wyróżnione.

Ogromnie cieszymy się, że tak ważne wydarzenie, jakim jest Diabetica Expo spotyka się z coraz większym zainteresowaniem i staje się okazją do wysłuchania głosów środowiska naukowego w tematyce cukrzycy. Tym bardziej cieszy fakt, że podczas tych dni mogliśmy podzielić się wiedzą, która była zdobywana latami ciężkiej pracy przez syberyjskich naukowców.

Dnia 22.09.2017 o godz. 16:00 w Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika odbył się wykład Biolitu na temat: „Przywracanie homeostazy w organizmie u diabetyków. Skutki wysokiego poziomu oksydacji u diabetyków i środki zaradcze. Badania kliniczne syberyjskich naukowców”.

W programie sympozjum nasz wykład został zamieszczony zaraz po wykładzie prof. Lwa Starowicza.

W trakcie trwania sympozjum wszyscy zainteresowani mieli możliwość konsultacji osobistej z przedstawicielami firmy Biolit Europe Sp. z o.o. oraz mogli zakupić nasze produkty w promocyjnych cenach. Bardzo dziękujemy za Państwa zainteresowanie, pytania, ciekawe rozmowy i ciepłe słowa od Państwa płynące. Możliwość spotkania się z Państwem wiele dla nas znaczyła.


zdjecie

 

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

 

copyright © 1999-2016 Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: (22) 621-81-17, medserwis@medserwis.pl