MD MEDMIX Hair Clinic- Gala finałowa konkursu Laur Eksperta

lekarze specjaliści > MD MEDMIX Hair Clinic- Gala finałowa konkursu Laur Eksperta

Aktualności

MD MEDMIX Hair Clinic- Gala finałowa konkursu Laur Eksperta

W dniu 16 listopada w Rezydencji Belweder Kancelarii Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej w Warszawie odbyła się Gala Finałowa ogólnopolskiego Konkursu „Laur Eksperta”.
W gali tej uczestniczyła Marzena Dubas. Podczas uroczystości Marzena Dubas odebrała prestiżową nagrodę „ Laur Eksperta” za usługi –„ zabiegi transplantacji ( przeszczepy) włosów” w kategorii medycyna.
Laur Eksperta" to ogólnopolski konkurs i program doradztwa konsumenckiego, którego celem jest wyróżnianie najlepszych produktów, marek i usług dostępnych na polskim rynku. Prestiżowy znak jakości "Laur Eksperta", przyznawany przez Kapitułę złożoną z naukowców najlepszych polskich uczelni (m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Uniwersytetu Rzeszowskiego i Politechniki Białostockiej).
"Laur Eksperta" to jeden z najbardziej prestiżowych znaków jakości, jakie mogą w Polsce uzyskać podmioty gospodarcze. W tym projekcie, w przeciwieństwie do większości innych konkursów jakości i programów doradztwa konsumenckiego, o przyznaniu „Laurów” decydują autorytety naukowe, wybitni specjaliści w danych dziedzinach, których werdykt posiada niekwestionowaną rangę. Przede wszystkim dzięki temu „Laur Eksperta”  stał się znakiem cenionym i rozpoznawanym przez konsumentów. „Laur Eksperta” przyznawany jest przedsiębiorcom otwartym na innowacje, nieszablonowym, rozumiejącym, jak ważny w biznesie jest otwarty umysł i zdolność do implementowania najnowszych rozwiązań: technologicznych, produktowych, organizacyjnych, marketingowych.
 
Drugą nagrodą, która odebrała Marzena Dubas było wyróżnienie „Medal Nowoczesności- Zabiegi transplantacji włosów”
 Wyróżnienia nadzwyczajne „Laur Eksperta – Medal Nowoczesności” dla produktów i usług, które w opinii ekspertów szczególnie wyróżniają się oryginalnością, unikatowym charakterem, nowatorstwem. Wyróżnione w ten sposób marki o najwyższym potencjale innowacyjnym. 

medserwis.pl

Miło nam podkreślić, że klinika MD MEDMIX hair Clinic jest jedyną klinika w Polsce posiadającą takie wyróżnienie.
Więcej o klinice: www.klinikamedmix.pl

MD MEDMIX
ul. Cieszyńska 132
43-300 Bielsko-Biała
tel. 33 815-24-04, 603-777-969

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl