Wybielanie zębów laserem diodowym w promocyjnej cenie!

lekarze specjaliści > Wybielanie zębów laserem diodowym w promocyjnej cenie!

Aktualności

Wybielanie zębów laserem diodowym w promocyjnej cenie!

Gabinet Stomatologiczny Uśmiech Zdrowia w Warszawie zaprasza na zabieg wybielania zębów laserem diodowym w promocyjnej cenie. Metoda wybielania za pomocą lasera diodowego pozwala osiągnąć maksymalny efekt w minimalnym czasie.

Zabieg wybielania zębów przy wykorzystaniu lasera diodowego polega na nałożeniu specjalistycznego żelu na powierzchnię zęba, a następnie aktywowanie go za pomocą światła lasera. Laser diodowy jest najlepiej przebadanym typem lasera, dzięki czemu zabiegi przeprowadzane przy jego wykorzystaniu są bardzo bezpieczne, dodatkowo stosowane są również w wielu innych dziedzinach stomatologii.

Przed zabiegiem zalecane jest skonsultowanie i omówienie z lekarzem stomatologiem przewidywanych efektów kuracji. Efekt wybielania jest sprawą indywidualną i zależy od indywidualnych uwarunkowań klinicznych pacjenta. Przeważnie, efekt końcowy to rozjaśnienie koloru zębów od 6 do 12 tonów według kolornika VITA. Finalny kolor zębów po wybielaniu ustala się w okresie około dwóch tygodni po wykonaniu zabiegu. W celu utrwalenia efektu, pacjent musi stosować tzw. „dietę białą”. Zakazane są m.in. kawa, herbata, czerwone wino, soki owocowe. Należy również ograniczyć palenie papierosów. Przed rozpoczęciem zabiegu rozjaśniania zaleca się przeprowadzenie zabiegu profesjonalnego czyszczenia zębów.

Cena promocyjna zabiegu wybielania zębów laserem diodowym: 800 zł

Zapraszamy do Gabinetu Uśmiech Zdrowia!


medserwis.pl

 

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

 

copyright © 1999-2016 Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: (22) 621-81-17, medserwis@medserwis.pl