Toskani - nowy wymiar mezoterapii mikroigłowej już w Polsce!

lekarze specjaliści > Toskani - nowy wymiar mezoterapii mikroigłowej już w Polsce!

Aktualności

Toskani - nowy wymiar mezoterapii mikroigłowej już w Polsce!

Toskani - nowy wymiar mezoterapii mikroigłowej już w Polsce!

TOSKANI jest innowacyjną marką o 30 letniej tradycji, tworzącą sterylne produkty do iniekcji i mezoterapii, peelingi oraz kosmetyki do codziennej pielęgnacji i podtrzymywania efektów zabiegowych. Uzupełnieniem kompleksowej terapii 360°, będącej mottem TOSKANI, jest także właściwa suplementacja, która wpływa na ogólny dobrostan i przyspieszenie odnowy biologicznej. Marka wywodzi się z Hiszpanii i bazuje na ponad półwiecznym doświadczeniu farmaceutycznym założycieli, rodziny Xalabarder, którzy w swoim Laboratorium opracowują innowacyjne, skuteczne oraz bezpieczne produkty, stawiając na najnowszej generacji peptydy, biorewitalizatory oraz liposomalne składniki aktywne w wysokich stężeniach.
To pozwala TOSKANI na utrzymanie przodującej pozycji wśród profesjonalnych produktów, odpowiadających na spersonalizowane potrzeby każdej skóry...... dowiedz się więcej

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.