Wolumetria Teosyal® RHA 4 Naturalne wypełnienie + doskonała sprężystość

lekarze specjaliści > Wolumetria Teosyal® RHA 4 Naturalne wypełnienie + doskonała sprężystość

Aktualności

Wolumetria Teosyal® RHA 4 Naturalne wypełnienie + doskonała sprężystość

Od 15.01.2020 do 14.02.2020 zapraszamy na zabiegi wolumetrii twarzy i dłoni Teosyal RHA 4 w promocyjnej cenie.

Wolumetria to odpowiedź medycyny estetycznej na stopniowe zanikanie tkanek miękkich skóry, będące naturalnym elementem procesu starzenia się ciała.

Zabieg polega na wprowadzeniu w głębokie partie skóry kwasu hialuronowego w postaci gęstego żelu o specjalnej budowie opartej na trójwymiarowych molekułach, dającego natychmiastowy efekt uniesienia tkanek, głębokiej regeneracji i nawilżenia.

Teosyal RHA 4
to najnowszy na rynku preparat Laboratorium TEOXANE, przeznaczony do wypełniania dynamicznych obszarów twarzy – policzków, skroni, brody i okolic żuchwy, który idealnie stapia się z tkankami i daje bardzo naturalne, a przy tym widoczne efekty wypełnienia skóry. Wysoka wiskoelastyczność powoduje, że preparat jest całkowicie niewidoczny podczas rozciągania lub ucisku, a aksamitna, płynna formuła zapewnia wysoki komfort zabiegowy.

Efekty, jakich możesz spodziewać się po zabiegu:

- Naturalne uniesienie zapadniętych partii twarzy (policzków, doliny łez, żuchwy, skroni, brody)
- Wypełnienie skóry dłoni, ukrycie wystających żył i kości śródręcza
- Głębokie nawilżenie i rewitalizacja skóry
- Zagęszczenie skóry i wyostrzenie owalu twarzy

Dzięki zawartości lidokainy i użyciu kaniuli zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie pozostawia siniaków podskórnych. Pacjent nie jest wyłączony z aktywności po zabiegu.

Po zabiegu zaleca się 2-tygodniową przerwę w zabiegach laserowych, termoliftingu i fal radiowych na obszarze, w którym podawany był preparat.

Tylko od 15 stycznia do 14 lutego 2020 zabieg wolumetrii twarzy lub dłoni Teosyal RHA 4 (2,4 ml) w cenie 1649 zł (cena regularna 1900 zł).

zabiegi

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl