Naturalny efekt zabiegu odmładzania skóry

lekarze specjaliści > Naturalny efekt zabiegu odmładzania skóry

Temat miesiąca

Naturalny efekt zabiegu odmładzania skóry

medserwis.pl
Sztuka i Estetyka zaprasza na zabiegi wypełniania średnich i głębokich zmarszczek i bruzd oraz uzupełniania niedoborów kwasu hialuronowego w skórze przy pomocy preparatów Teosyal® Touch Up oraz Teosyal® Ultra Deep.

Teosyal® Touch Up 0,5 ml marki Teoxane to wypełniacz hialuronowy o średniej twardości, przeznaczony do wypełniania umiarkowanych bruzd i zmarszczek, głównie okolic twarzy.

Zapewnia naturalne efekty wypełnienia i głębokiego nawilżenia skóry oraz pobudza regenerację poprzez syntezę kolagenu w jej głębokich warstwach.

Zastosowanie:

- wypełnianie bruzd nosowo-wargowych
- wypełnianie doliny łez
- wypełnianie okolic jarzmowych
- wypełnianie okolic skroni
- korekcja blizn

Teosyal® Ultra Deep 1,2 ml marki Teoxane to wypełniacz hialuronowy przeznaczony do wypełniania głębokich zmarszczek i bruzd, konturowania okolic policzków, skroni i żuchwy oraz wolumetrii policzków, zapewniający natychmiastowe uniesienie i wypełnienie obszarów, w których rozpoczął się proces zaniku tkanek miękkich skóry.

Zastosowanie:

- korekcja okolicy jarzmowej i skroni
- konturowanie okolic żuchwy
- wolumetria objętościowa policzków
- wolumetria brody

TEOXANE – laboratorium medyczne z 16-letnim doświadczeniem, zlokalizowane w Genewie w Szwajcarii, produkujące najwyższej jakości wypełniacze hialuronowe. Preparaty wielokrotnie nagradzane na międzynarodowych kongresach lekarzy medycyny estetycznej, charakteryzują się 100% naturalnym pochodzeniem, czystością i wysoką kompatybilnością z tkankami skóry pacjenta.

Tylko od 15.11.2019 do 14.12.2019

Teosyal® Touch Up 0,5 ml 650 zł 549 zł

Teosyal® Ultra Deep 1 ml 950 zł 799 zł

Uwaga! Liczba preparatów objętych promocją jest ograniczona! O możliwości skorzystania z promocji decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl