Zabieg z Princess Filler – gwarantujemy długotrwały efekt wypełnienia zmarszczek!

lekarze specjaliści > Zabieg z Princess Filler – gwarantujemy długotrwały efekt wypełnienia zmarszczek!

Aktualności

Zabieg z Princess Filler – gwarantujemy długotrwały efekt wypełnienia zmarszczek!

Od 15.10.2019 do 14.11.2019 zapraszamy do Sztuka i Estetyka na zabiegi uniwersalnego wypełniania zmarszczek i bruzd oraz uzupełniania niedoborów kwasu hialuronowego w skórze przy pomocy preparatu Princess Filler.

Princess Filler to uniwersalny wypełniacz hialuronowy marki Croma®, przeznaczony do wypełniania umiarkowanych bruzd i zmarszczek, głównie okolic twarzy i szyi.

Zapewnia naturalne efekty wypełnienia i głębokiego nawilżenia skóry oraz pobudza regenerację poprzez syntezę kolagenu w jej głębokich warstwach.

wypełnianie zmarszczek

Zastosowanie:

- naturalne wypełnianie i nawilżanie ust
- wypełnianie zmarszczek i bruzd
- wygładzenie twarzy, złagodzenie rysów
- korekcja blizn

Preparat z linii Princess powstał przy zastosowaniu rewolucyjnej, chronionej patentem technologii S.M.A.R.T. (Supreme Monophasic and Reticulated Technology). Do syntezy S.M.A.R.T. używany jest wyłącznie czysty i naturalny kwas hialuronowy pochodzący z biofermentacji. W procesie S.M.A.R.T. dzięki zastosowaniu czynnika wiążącego (BDDE) tworzona jest niezwykle gęsta macierz oraz idealnie czysty żel składający się z bardzo długich, mocnych i stabilnych łańcuchów kwasu hialuronowego. Produkt daje naturalne i długotrwałe efekty, utrzymujące się od 6 do 12 miesięcy.

Tylko od 15.10.2019 do 14.11.2019 wszystkie zabiegi z wykorzystaniem preparatu Princess Filler są dostępne w cenie promocyjnej:

1 ml 750 zł 690 zł
2 ml 1500 zł 1290 zł

Uwaga! Liczba preparatów objętych promocją jest ograniczona! O możliwości skorzystania z promocji decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Promocji Cenowych Sztuka i Estetyka.

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl