9 urodziny Mandala Beauty Clinic - dołącz do naszej akcji #ŁapBalans

lekarze specjaliści > 9 urodziny Mandala Beauty Clinic - dołącz do naszej akcji #ŁapBalans

Aktualności

9 urodziny Mandala Beauty Clinic - dołącz do naszej akcji #ŁapBalans

Mandala Beauty Clinic działa w Poznaniu już od 9 lat! Klinika cały czas się rozwija, poszerza ofertę, powiększa zespół, a także nieustannie troszczy o komfort i bezpieczeństwo pacjentów. Dlatego z wielką radością informujemy, że 9 urodziny świętujemy w nowej siedzibie przy ul. Zofii Nałkowskiej 59/U3 na Osiedlu Botaniczna w Poznaniu!

Łap Balans


Nowoczesne rozwiązania w Mandala Beauty Clinic

W nowym obiekcie wykorzystano najnowocześniejsze rozwiązania wyposażenia szpitali. Sala operacyjna posiada zintegrowany system ALVO, zwiększający bezpieczeństwo pacjentów. Również z myślą o pacjentach oraz ich komforcie urządzono gwarantującą intymność salę pooperacyjną oraz pokoje o wysokim standardzie z pełnym monitoringiem medycznym. Każde łóżko ma indywidualny dostęp do TV oraz biblioteki filmów, co z pewnością umili czas oczekiwania na zabieg, a potem rekonwalescencji. W niedługiej przyszłości klinika zapewni również możliwość wynajmu mieszkania w sąsiedztwie dla pacjenta oraz jego bliskich.

Komfort pacjenta w Mandala Beauty Clinic

Nową klinikę zaprojektowano zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi, ale także z ideą healing environment – coraz bardziej popularną przy tworzeniu obiektów medycznych. Zwraca ona szczególną uwagę na wpływ środowiska, w którym przebywamy, na naszą psychikę i samopoczucie, a co za tym idzie – szybkość powrotu do zdrowia. Dlatego wnętrza klinik powinny być projektowane tak, aby minimalizować stres zarówno pacjenta, jak i jego rodziny związany z procesem leczenia oraz pobytem w szpitalu.

Badania potwierdzają, że dobre warunki socjalne wpływają na jakość i wyniki leczenia, a dobre warunki pracy na jej wydajność. Dlatego warto projektować i budować dobrze przemyślane, przyjazne obiekty medyczne – podkreśla architekt Anna Malicka – autorka projektu kliniki. Słuszność tej teorii z pewnością może potwierdzić zarówno personel kliniki, jak i pacjenci, którzy zdążyli już odwiedzić nowy obiekt i doświadczyć nowej jakości.

Łap Balans


To jednak nie koniec niespodzianek. Z okazji otwarcia nowej kliniki rozpoczął się projekt #ŁapBalans, w ramach którego klinika dzieli się sposobami na zachowanie życiowej harmonii, a także zachęca pacjentów i przyjaciół do udostępniania własnych pomysłów. Na początek przygotowane zostały zestawy 31 kart, można na nich znaleźć proste sposoby na łapanie balansu każdego dnia. Zestaw podzielony jest na trzy kategorie: spacery, przepisy i cytaty. Pomysły publikowane są regularnie na blogu oraz w social mediach Mandali, tak aby wszyscy mogli z nich skorzystać i się nimi zainspirować.

Zespół kliniki jest ciekawy, jakie inne sposoby na utrzymanie równowagi życiowej mają pacjenci oraz przyjaciele Mandala Beauty Clinic. Dlatego zaprasza by dołączyć do akcji! Można zrobić sobie zdjęcie, jak łapie się balans, np. w trakcie joggingu czy podróży, i opublikować je na swoim profilu na Instagramie lub Facebooku z hashtagiem #ŁapBalans. Być może dzięki temu zostaną zainspirowane inne osoby :). Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone!

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl