Klinika Medycyny Estetycznej Derma Solutions

lekarze specjaliści > Klinika Medycyny Estetycznej Derma Solutions

Klinika Medycyny Estetycznej Derma Solutionscheck

Klinika Medycyny Estetycznej Derma Solutions

adres:ul. Szczepankowo 94A, Poznań

telefon:510 211 836, 61 85 11 338

www:www.dermasolution.pl

e-mail:biuro@dermasolutions.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

Od poniedziałku do piątku: 09:00 – 20:00

Nasi lekarze specjaliściic_i

ChirurdzyDermatolodzyDietetycyMedycyna estetycznaMedycyna holistycznaModelowanie sylwetkiOnkolodzy

Informacje dodatkoweic_i

Klinika Medycyny Estetycznej Derma Solutions
Szeroki wybór zabiegów oferowanych w naszym poznańskim gabinecie sprawia, że możemy skutecznie zadbać o Państwa zdrowe i piękne ciało. Posiadane doświadczenie, wykwalifikowana kadra specjalistów oraz korzystanie z najnowszych osiągnięć kosmetologii estetycznej, pozwala nam zaoferować kompleksowe usługi. Do wykonywanych zabiegów na twarz, jak i inne części ciała, stosujemy nowoczesną aparaturę, wspieraną wysokiej jakości preparatami.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

medserwis.pl

Klinika Medycyny Estetycznej Derma Solution zaprasza na konsultacje i zabiegi

Zadzwoń lub napisz do nas
tel.: +48 61 8511 338
mobile: +48 510 211 836
e-mail: biuro@dermasolutions.pl

Klinika medycyny estetycznej Derma Solutions - posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej, chirurgii i kosmetologii, które wspierane są najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Zawsze poszukujemy prawdy, aby zrozumieć potrzeby naszych klientów i świadomie wybrać wspólnie z nimi optymalne rozwiązanie ich problemów. Miarą naszego sukcesu i końcowym efektem naszego wysiłku jest liczba nowych klientów którzy nam zaufali. są zadowoleni z naszych usług i pozostają nam wierni.

Specjaliści pracujący w naszej Klinice mają wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie, do problemów każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, myślą o tym, jak będziesz wyglądać jutro, za 10 czy 20 lat. Potrafią wskazać metody, które będą w Twoim przypadku najodpowiedniejsze.

Specjalnością naszej Kliniki jest medycyna estetyczna i kosmetologia. Jeśli dotąd troszczyłaś się o swoje ciało i o swoją skórę, podpowiemy co jeszcze lepszego możesz uczynić, a czego powinnaś unikać, żeby osiągnąć efekty o jakich marzyłaś. Jeśli mało uwagi poświęcałaś ciału, odpowiemy jak teraz możesz to poprawić, skorygować. Jeśli nie wiedziałaś jak należało to robić, nic nie jest stracone – zawsze można to zrobić znacznie lepiej.
Jeśli zastanawiasz się czy to może zaszkodzić Twojej urodzie, zapewniamy, że nas nie interesują metody wątpliwej jakości bądź niosące istotne ryzyko.

Nie obawiaj się kosztów, możesz na zaufać, na pewno zdziwisz się, jak niewiele można wydać, aby osiągnąć zamierzony efekt.

Jeśli chcesz się czuć komfortowo i wyglądać wyjątkowo, to trafiłeś pod właściwy adres, do Kliniki medycyny estetycznej Derma Solutions, Poznań Nowe Miasto, ul. Szczepankowo 94a. Serdecznie zapraszamy!

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl