Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

lekarze specjaliści > Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

Ober Clinic Medycyna Specjalistycznacheck

Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna

adres:ul. Chałubińskiego 8 (budynek Oxford Tower, I piętro), Warszawa

telefon:22 830 71 71, 515 331 188

www:www.oberclinic.pl

e-mail:recepcja@oberclinic.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Godziny pracyic_i

poniedziałek - piątek: 08:00 - 20:00

Nasi lekarze specjaliściic_i

BariatriaChirurdzyChirurgia onkologicznaChirurgia plastycznaChirurgia stomatologicznaChirurgia szczękowaDermatolodzyGinekolodzyImplantologiaMedycyna estetycznaOnkolodzyOrtodonciOrtopedziProktolodzyProtetykaPsycholodzySeksuolodzyStomatolodzyStomatologia estetycznaStomatologia zachowawczaTraumatologiaUrolodzy

Informacje dodatkoweic_i

Ober Clinic to wielospecjalistyczna klinika medyczna działająca w samym centrum Warszawy od ponad 10 lat. Zespół Kliniki stanowią specjaliści z bogatym doświadczeniem, którzy opierając się na sprawdzonych metodach leczenia i diagnostyki, KORZYSTAJĄ również z najnowszych rozwiązań technologicznych. Klinika wyposażona jest w najbardziej nowoczesną aparaturę, która gwarantuje pacjentom wysoką jakość wszystkich wykonywanych usług.
Świadczymy również usługi w ramach NFZ.

Ober Clinic oferuje pacjentom szereg wysokospecjalistycznych usług m.in.: w zakresie proktologii, dermatologii i urologii. Klinika oferuje Państwu również kompleksowy zakres usług stomatologicznych od leczenia zachowawczego i higieny aż po protetykę, chirurgię i implanty stomatologiczne.


zdjecie

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl