TOMMA Diagnostyka Obrazowa

lekarze specjaliści > TOMMA Diagnostyka Obrazowa

TOMMA Diagnostyka Obrazowacheck

TOMMA Diagnostyka Obrazowa

adres:ul. Piotra Ściegiennego 84A, Poznań

telefon:61 894 04 70, 61 894 04 95

www:http://tomma.com.pl

e-mail:biuro@tomma.com.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Nasi lekarze specjaliściic_i

Radiolodzy

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

Prowadzimy pracownie TOMMA Diagnostyka Obrazowa, działając na rynku usług medycznych od 1991 roku. Obecnie świadczymy usługi w dwudziestu pracowniach na terenie całego kraju, oferując głównie badania rezonansu magnetycznego oraz tomografii komputerowej.

Poszerzając ofertę, w określonych lokalizacjach świadczymy również usługi z zakresu badań RTG. Wykonujemy badania zarówno komercyjne jak i w wyznaczonych jednostkach refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

25 lat doświadczenia na rynku, codziennie przekładamy na pracę i zaangażowanie w wykonywane działania. Dokładamy wszelkich starań, aby troska o zdrowie Pacjenta była podstawą naszej codziennej pracy.
Wyróżniają nas :

- Wykwalifikowana kadra medyczna
- Najwyższa jakość obrazowania
- Opisy badań wykonywane przez najlepszych specjalistów
- Dbałość o standardy i indywidualne podejście do Pacjenta
- Atrakcyjne ceny badań prywatnych

Certyfikat ISO

Pragnąc spełnić wszystkie wymagania stawiane przez naszych Klientów i dbając o ich zadowolenie, nieustannie dążymy do zapewnienia jak najwyższej jakości oferowanych usług.

W tym celu Spółka wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania, uzyskując w 2015r. certyfikat ZSZ realizowany zgodnie z normą ISO 9001 oraz ISO 14001 Założenia przyjęte w polityce jakości zobowiązują nas do podejmowania działań w zakresie doskonalenia Systemu Zarządzania Jakością oraz Ochrony Środowiska.

Skuteczna diagnostyka obrazowa

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

 

copyright © 1999-2016 Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: (22) 621-81-17, medserwis@medserwis.pl