Uśmiech Zdrowia Gabinet Stomatologiczny

MEDserwis.pl >Uśmiech Zdrowia Gabinet Stomatologiczny

Uśmiech Zdrowia Gabinet Stomatologicznycheck

Uśmiech Zdrowia Gabinet Stomatologiczny

adres:ul. Łowicka 23 lok. 1, Warszawa

telefon:22 646 02 59, 602 52 32 52

www:www.usmiechzdrowia.pl

 www.usmiechzdrowia.medserwis.pl

e-mail:gabinet@usmiechzdrowia.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Nasi lekarze specjaliściic_i

Chirurgia stomatologicznaChirurgia szczękowaDentystaImplantologiaOrtodonciPedodoncjaPeriodontologia StomatolodzyStomatologia dziecięcaStomatologia estetycznaStomatologia zachowawcza

Informacje dodatkoweic_i

W Gabinecie stomatologicznym Uśmiech Zdrowia pracujemy przy wykorzystaniu najwyższej klasy nowoczesnego sprzętu stomatologicznego. Należą do nich:

Laser diodowy
Wysoka skuteczność, bezpieczeństwo i brak powikłań, możliwość przeprowadzania leczenia bez znieczulenia, komfort pacjenta. Tak w skrócie scharakteryzować można zabiegi stomatologiczne przeprowadzane przy wykorzystaniu laserów diodowych.
Laser diodowy jest najlepiej przebadanym typem lasera, dzięki czemu zabiegi przeprowadzane przy jego wykorzystaniu są bardzo bezpieczne i dodatkowo dotyczą prawie wszystkich dziedzin stomatologii:
Endodoncja
Podczas zabiegów, które mają na celu wyeliminowanie zakażenia miazgi i ochronę zębów przed inwazją drobnoustrojów w przyszłości, wykorzystuje się bakteriobójczy efekt lasera. Zwalczane są mikroorganizmy w kanale zęba, zwłaszcza w bocznych kanalikach zębiny. Laser jest bowiem nieocenionym narzędziem w przypadku usuwania zmian w jamie ustnej z okolic trudno dostępnych.

Periodontologia
Pacjenci z parodontozą dzięki zastosowaniu lasera diodowego – który eliminuje w znacznym stopniu florę bakteryjną, odpowiedzialną za stan zapalny – mogą liczyć na redukcję powstawania kieszeni i całkowite uzdrowienie dziąseł. Zdecydowanie przyspieszone jest również gojenie. Zastosowanie lasera pozwala na prawie bezbolesne interwencje wewnątrz kieszeni dziąsłowych.
Periimplantitis
Leczenie zapalenia tkanek wokół implantu.

Chirurgia
Podczas chirurgicznego leczenia stomatologicznego laser diodowy gwarantuje bezkrwawy zabieg (rana nie krwawi i jest sterylna). Dodatkowo, w niektórych przypadkach wykorzystanie podczas zabiegu lasera nie wymaga podawania znieczulenia ani zakładania szwów już po wykonaniu zabiegu. Rana szybciej się goi, nie ma tendencji do ponownego odrastania dziąsła, a tzw. ból pooperacyjny jest mniej dotkliwy niż w przypadku zabiegów wykorzystujących metody tradycyjne.

Nadwrażliwość zębów
Laser diodowy stosowany jest również w leczeniu nadwrażliwości zębów, która charakteryzuje się krótkim, ostrym bólem wynikającym z reakcji odsłoniętej zębiny na m.in. bodźce termiczne, chemiczne czy też mechaniczne.

Stomatologia zachowawcza
Laser diodowy wykorzystywany jest podczas zabiegów mających na celu wyeliminowanie próchnicy czy też głębokich ubytków.

Stomatologia estetyczna
Stomatologia estetyczna korzysta z laserów diodowych np. podczas wybielania zębów. Podczas takiego zabiegu nakładany jest żel wybielający, który następnie jest aktywowany światłem lasera.

Deprogramator Koisa
Deprogramator Koisa – skuteczne leczenie rekonstrukcji zgryzu
Zgrzytanie zębami nie jest Ci obce? W stresujących sytuacjach zaciskasz mocno zęby? Przeżuwanie pokarmów sprawia Ci trudność? A może masz problem z szerokim otwieraniem ust? Jeżeli na każde z tych pytań – albo na większość z nich – odpowiedziałeś twierdząco, istnieje duże prawdopodobieństwo, że to właśnie Ciebie dotyczy zaburzenie stawu skroniowo-żuchwowego. Jak jednak to potwierdzić, aby móc rozpocząć skuteczne leczenie związane z rekonstrukcją zgryzu?
Przed rozpoczęciem leczenia związanego z rekonstrukcją zgryzu niezbędne jest przeprowadzenie badania składającego się z kilku etapów, określanego mianem deprogramacji Koisa.
Deprogramator Koisa jest ruchomą platformą składającą się z płytki akrylowej połączonej drutem na łuku zębowym z wystającą z przodu wypustką. Platforma – którą umieszcza się na podniebieniu i nosi od tygodnia do miesiąca z przerwą na jedzenie oraz mycie zębów – umożliwia ocenę stabilności zgryzu. Dzięki deprogramatorowi możliwe jest skopiowanie położenia szczęk względem stawów, bez względu na położenie zębów.

Podczas noszenia deprogramatora zęby biorące udział w procesie żucia nie mają ze sobą kontaktu. Tym samym istnieje szansa, że mięśnie „zapomną” o zagryzaniu w złej pozycji i dolna szczęka przyjmie pozycje wygodniejszą, która jest niezbędna, aby można było zaplanować dalsze leczenie pacjenta. Pacjent odczuje również efekt natychmiastowy – znaczne zmniejszenie dotychczasowych dolegliwości bólowych.

Calamus Dual
Calamus Dual to innowacyjne urządzenie wykorzystywane w endodoncji. Służy do szczelnego i trwałego wypełniania kanałów korzeniowych w technologii 3D! Użycie tak profesjonalnego i perfekcyjnego sprzętu gwarantuje sukces leczenia endodontycznego.
Podczas leczenia kanałowego, a dokładniej po opracowaniu kanału, należy go szczelnie zamknąć, do tego służy nam Calamus Dual. Na początku wypełniamy okolice wierzchołkowe korzenia, następnie uzupełniamy kanały elastyczną gutaperką. Dzięki nowoczesnej technologii, kanał zostaje wtedy bardzo dokładnie i szczelnie zamknięty, więc żadne bakterie i zakażenia nie są nam groźne.
Urządzenie jest przystosowane zarówno do wypełniania części przywierzchołkowej (Downpack-Pack) jak i środkowej i koronowej (Backfill-Flow) kanałów.

Mikroskop
Mikroskop stosowany jest w skomplikowanych przypadkach, które jeszcze nie tak dawno kończyły się usunięciem zęba. Stosowanie mikroskopu usprawnia leczenie, zapewniając właściwe powiększenie pola zabiegowego oraz precyzję działania. Dzięki wysoce specjalistycznym parametrom mikroskopu, w bardzo szybki i łatwy sposób możemy zidentyfikować przyczyny schorzenia lub powikłań.
W gabinecie wykonujemy wszystkie zabiegi specjalistyczne z zakresu endodoncji z użyciem mikroskopu zabiegowego:

leczenie kanałowe jako powikłanie zapalenia miazgi
powtórne leczenie kanałowe (rewizja leczenia kanałowego)
usuwanie złamanych narzędzi i innych ciał obcych z kanałów korzeniowych
poszukiwanie kanałów dodatkowych często pomijanych w przypadku pracy bez mikroskopu
udrażnianie kanałów zobliterowanych (wąskich, zwapniałych), zakrzywionych oraz o nietypowej anatomii i przebiegu
zamykanie perforacji przy zastosowaniu cementu MTA

Radiowizjografia (RVG)
Radiowizjografia (RVG) to aparat do wykonywania punktowych zdjęć rentgenowskich w postaci cyfrowej.
Zalety radiowizjografii w porównaniu do rentgenowskich zdjęć na kliszy:
Reedukacja promieniowania podczas wykonywania zdjęć nawet o 90%.
Obraz dostępny natychmiast po wykonaniu zdjęcia
Zapis w formie cyfrowej jest łatwy do przetwarzania i archiwizacji

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl
Array ( [t] => 12 [id_t] => 102290 [idis] => 8301 )