Zabiegi upiększające na twarz i okolice oczu

lekarze specjaliści > Zabiegi upiększające na twarz i okolice oczu

Zabiegi upiększające na twarz i okolice oczu

medserwis.pl
Zabieg Neo-Lift

Zabieg przeciwzmarszczkowe polecamy osobom, których skóra wokół oczu straciła elastyczność i jędrność, pojawiły się pierwsze, wyraźniejsze zmarszczki, ale także mają cienie i worki pod oczami. Zabieg neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek, poprawia napięcie skóry (efekt liftingu), ale także chroni włókna kolagenowe i elastyny, pobudza mechanizm odnowy i właściwej regeneracji naskórka.

Jak każdy zabieg, także i ten rozpoczyna się od wykonania demakijażu oczu i twarzy delikatnym płynem micelarnym do demakijażu oczu oraz mleczkiem z fitohormonami (naturalne flawonoidy roślinne), które wykazują silne właściwości antyoksydacyjne (przciwstarzeniowe), zapobiegają utlenianiu i uszkadzaniu błon komórkowych, a także hamują rozkładanie włókien kolagenowych. Kolejnym krokiem jest tonizacja skóry tonikiem z ogórecznika lekarskiego mającym za zadanie złagodzić podrażniena.Na tak przygotowaną skórę wokół oczu nakładamy energetyzujące serum QxyQ¹º i wykonujemy delikatny masaż skóry wokół oczu. Koenzym QxyQ¹º jest tzw. eliksirem młodości, aktywizuje energię komórek, a tym samym ich regenerację. Stymuluje biologiczne funkcje skóry, katalizuje niezbędne do życia procesy zachodzące w Komorkach, chroni je przed nieodtlenieniem, poprawia ich metabolizm i regenerację, a co za tym idzie spowalnia procesy starzenia się skóry. Po wmasowaniu serum na około 20-30 min. nakładany jest liftingujący płat- maska kolagenowa pod oczy z fitohormonami. Po upływie odpowiedniego czasu płat zdejmujemy i nakładamy krem pod oczy – aktywny korektor zmarszczek, a twarz zabezpieczamy kremem odpowiednim do rodzaju skóry klientki.
Efekty zabiegu są widoczne już po pierwszym razie, jednak dla trwalszego efektu zabieg należy powtarzać 2 razy w tygodniu przez 4 tygodnie. Może on być również wykonywany przy innym zabiegu kosmetycznym na twarz.

Lifting urządzeniem MED SHAPE

MED SHAPE to najskuteczniejsza, bezinwazyjna metoda therma liftingu twarzy, szyi, dekoltu oraz okolic oczu. MED SHAPE to połączenie 4 najnowocześniejszych technologii w zabiegach na twarz, bowiem wykorzystuje on działanie bipolarnych fal radiowych i lasera biostymulującego oraz światła LED w celu podnoszenia temperatury w tkankach, odbudowując w ten sposób włókna kolagenowe i elastyny niwelując zmarszczki wokół oczu i ust oraz podnosząc owal twarzy. Ponadto, masaż podciśnieniowy oraz mechaniczny poprawiają ukrwienie, udrażniają układ limfatyczny, a także usprawniają proces usuwania toksyn, poprawę jędrności skóry oraz wygładzenie jej struktury. MED SHAPE jako jedyne tego typu urządzenie posiada medyczny Certyfikat CE, dzięki temu zabiegi są bezpieczne i gwarantują skuteczność.
Zabiegi MED SHAPE na twarz i okolice oczu zalecamy każdemu już od 30 roku życia, szczególnie zaś osobom ze skórą o obniżonej jędrności i elastyczności, słabo ukrwioną, ze zmarszczkami wokół oczu (kurzymi łapkami), opuchlizna i cieniami, chcącym bezinwazyjnie poprawić stan swojej skóry wokół oczu.
Aby osiągnąć widoczne efekty i utrzymać je na dłużej, zalecane jest wykonanie serii 5-10 zabiegów raz w tygodniu oraz zabiegów podtrzymujących osiągnięty efekt – raz w miesiącu. Zabieg można łączyć z mezoterapią oraz zabiegami pielęgnacyjnymi- bioaktywnym zabiegiem rozświetlającym lub przeciwzmarszczkowym Neo-Lift dla polepszenia efektu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą i skorzystania z zabiegów oferowanych przez nasz salon.

medserwis.pl

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl