Zabieg Onda – rewolucjny i przełomowy zabieg na ciało

lekarze specjaliści > Zabieg Onda – rewolucjny i przełomowy zabieg na ciało

Artykuły polecane

Zabieg Onda – rewolucjny i przełomowy zabieg na ciało

Skin Clinic
Nowatorski zabieg ONDA to technologiczny skok w dziedzinie redukcji cellulitu. Zabieg dzięki wykorzystaniu unikalnych mikrofal Coolwaves, pozwala na selektywne docieranie do miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej Dodatkową główna zaletą zabiegu jest praktyczna bez inwazyjność dzięki temu redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się nieinwazyjnie, bez ryzyka naruszenia otaczających tkanek, bezpiecznie i komfortowo dla pacjenta. Technologia Onda pozwala na nie tylko redukcję tkanki tłuszczowej ale też odnosi sukcesy w dziedzinie redukcji cellulitu oraz ujędrnianiu skóry.

W skrócie
- System COOLWAVES – Zabieg Onda wykorzystuje unikatowe system mikrofal, które w połączeniu ze specjalną głowicą działają precyzyjnie na komórki tłuszczowe, bez ryzyka naruszenia otaczających tkanek, bezpiecznie i komfortowo dla pacjenta.
- 1 zabieg, 3 problemy: Zabieg Onda efektywnie zredukuje tkankę tłuszczową (wyszczuplanie i modelowanie ciała), zredukuje cellulit i ujędrniani skórę.
- W celu poprawienia komfortu zabiegu, dzięki zintegrowanemu systemowi chłodzenia kontaktowego, zwiększa się komfort i bezpieczeństwo zabiegu
Onda a Redukcja tkanki tłuszczowej
Dzięki selektywności technologii Onda redukcja tkanki tłuszczowej odbywa się w sposób ściśle selektywny i zlokalizowany. Mikrofale Coolwaves działają precyzyjnie i głęboko na membrany komórek tłuszczowych, prowadząc do ich rozbicia, a następnie usunięcia z organizmu w sposób naturalny, metabolicznie.

Onda a Redukcja Cellulitu
Redukcja cellulitu podczas zabiegu jest bardzo efektywna dzięki zastosowaniu mikrofal oraz specjalnie przystosowanej głowicy. Dzięki specjalnej głowicy działającej płycej na tkanki, możliwe jest skuteczne rozbijanie cellulitu na różnych etapach jego rozwoju. Dlatego Onda została okrzyknięta najlepszym zabiegiem do usuwania i redukcji cellulitu

Onda a Ujędrnianie skóry
Mikrofale Coolwaves emitowane przez technologię ONDA oddziałują na włókna kolagenowe, powodując ich skurcz, przez co dochodzi do stymulacji produkcji nowego kolagenu. W efekcie, skóra staje się wyraźnie ujędrniona i odmłodzona.

Inowacyjna Głowica w połączeniu z Coolwaves
Zabieg ONDA może być wykonany na dwóch rodzajach głowic, Każdą emituje mikrofale elektromagnetyczne o częstotliwości 2.45 GHz. Głowice znajdują swoje zastosowanie w zabiegach powierzchownych oraz głębokich. Dlaczego są one tak szczególne? Fale są idealnie absorbowane poprzez komórki tłuszczowe, ponadto docierają do głębokich partii skóry jednocześnie przenikając przez naskórek oraz skórę właściwą.

Jak wygląda zabieg Onda?
Przed rozpoczęciem zabiegu ONDA przeprowadzany jest dokładny wywiad lekarski z pacjentem,w celu wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu. Po procedurze wywiadu, w pierwszej kolejności oceniamy grubość tkanki tłuszczowej. Informacja ta pozwala nam na dobranie indywidualnych parametrów oraz programu zabiegowego. Następnie na wybranym obszarze zabiegowym rozprowadzamy glicerynę, wówczas możemy przystąpić do masowania głowicą urządzenia wybranego obszaru zabiegowego.

EFEKTY ZABIEGU
- redukcja opornej tkanki tłuszczowej
- zmniejszenie obwodu ud i talii
- redukcja oponki na brzuchu
- redukcja tzw. boczków i bryczesów
- ujędrnienie skóry
- wygładzenie cellulitu

Skin Clinic

Skin Clinic

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl