Wielka Gala Polska Przedsiębiorczość 2017

lekarze specjaliści > Wielka Gala Polska Przedsiębiorczość 2017

Wielka Gala Polska Przedsiębiorczość 2017

Wielka Gala "Polska Przedsiębiorczość 2017"

19 maja 2017 r. w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się gala „POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ”, podczas której poznaliśmy Laureatów:

- Jubileuszowej X edycji konkursu „Perły Medycyny”
- Jubileuszowej X edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”
- I edycji konkursu „Orły Dizajnu”
- XIV edycji Plebiscytu „Orły Polskiej Przedsiębiorczości”
- IX edycji Plebiscytu „Orły Polskiego Samorządu”.

Organizatorem ww. Programów jest Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl oraz Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług.

Wielką Galę otworzył Gospodarz Wieczoru Pan Robert Składowski – Prezes Federacji Przedsiębiorcy.pl, który powitał zebranych gości. Uroczystość zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów, jak również osobistości świata polityki i kręgów biznesu.

Podczas tegorocznej edycji Rada Programowa nagrodziła podmioty, które w jej ocenie są wzorowo zarządzane, rozwijają się w dynamiczny sposób, dlatego śmiało można o nich powiedzieć, że są wizytówką polskiej gospodarki.

Decyzją Rady Programowej Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość, na wniosek Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl oraz Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu, Przemysłu i Usług, Polskie Towarzystwo Lekarskie zostało uhonorowane Statuetką i Dyplomem Uznania „Perły Medycyny Dziesięciolecia”.

Polskie Towarzystwo Lekarskie reprezentował Pan Profesor Waldemar Kostewicz Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarskiego , na którego ręce przekazano statuetkę "PERŁY MEDYCYNY DZIESIĘCIOLECIA" i dyplom uznania - będące podziękowaniem za dotychczasową współpracę.

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl