Centrum Stomatologii DENTALUX zaprasza pacjentów 7 dni w tygodniu również w niedzielę i święta

lekarze specjaliści > Centrum Stomatologii DENTALUX zaprasza pacjentów 7 dni w tygodniu również w niedzielę i święta

Aktualności

Centrum Stomatologii DENTALUX zaprasza pacjentów 7 dni w tygodniu również w niedzielę i święta

dentalux

Centrum Stomatologii DENTALUX w Warszawie przy ul. Rakowieckiej 31 świadczy usługi stomatologiczne 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Jesteśmy profesjonalistami, oferujemy kompleksową diagnostykę i leczenie o każdej porze dnia i w nocy. 25 lat działalności na rynku usług stomatologicznych sprawiło, że możemy zaoferować pacjentom najwyższy standard usług stomatologicznych. Zatrudniamy znakomitych specjalistów, którzy świadcząc usługi stomatologiczne korzystają z najbardziej nowoczesnego sprzętu medycznego w jaki zostały wyposażone nasze gabinety stomatologiczne.

ZAPRASZAMY.

Przyjdź i przekonaj się sam, że nasi specjaliści oferują pacjentom wysoką jakość usług stomatologicznych, które świadczą w komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze.

 

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl