UltraMedica Centrum Zdrowia Kobiety

lekarze specjaliści > UltraMedica Centrum Zdrowia Kobiety

UltraMedica Centrum Zdrowia Kobietycheck

UltraMedica Centrum Zdrowia Kobiety

adres:ul. Sienkiewicza 10 (obok PKP Legionowo), Legionowo

telefon:22 732 24 86, 518 447 748

www:www.umedica.pl

e-mail:info@umedica.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedziałek 8-18, wtorek środa 8-20, czwartek, piątek 8-19, wybrane soboty 9-14

Nasi lekarze specjaliściic_i

AndrolodzyDiabetolodzyEndokrynolodzyGinekolodzyGinekologia estetycznaInterniściLeczenie niepłodnościMedycyna estetycznaOnkolodzyOrtopedziPołożnictwoProktolodzyPsycholodzyUrolodzy

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

ULTRAMEDICA Centrum Zdrowia Kobiety położona jest w dogodnej lokalizacji w Legionowie przy ul. Sienkiewicza 10 oferuje pacjentkom kompleksową opiekę medycznej w zakresie ginekologii, prowadzenia ciąży fizjologicznej i powikłanej, badań prenatalnych, szerokiej diagnostyki USG, endokrynologii ogólnej i ginekologicznej (także dla dzieci), ginekologii estetycznej, leczenia niepłodności partnerskiej, psychologii, diabetologii (dla dzieci i dorosłych), interny, urologii, ortopedii oraz chirurgii ogólnej z ukierunkowaniem na problemy proktologiczne.

W naszej Klinice pracują wybitni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, którzy korzystając z aktualnej wiedzy medycznej i nowoczesnych metod diagnostycznych pomagają naszym Pacjentkom w dojściu do pełni zdrowia Dbają o przyjazną atmosferę, aby pozytywne relacje pomiędzy naszymi Pacjentkami, a lekarzami sprzyjały osiąganiu jak najlepszych efektów leczenia.

ULTRAMEDICA Centrum Zdrowia Kobiety wyposażona jest w nowoczesny, wysokiej klasy sprzęt medyczny, dzięki któremu możemy przeprowadzić precyzyjną diagnostykę, która pozwala naszym lekarzom specjalistom zapewnić wszystkim Pacjentkom pełny komfort opieki medycznej zgodny z najwyższymi standardami8.

Realizujemy procedury z zakresu ginekologii (konsultacje, hormonoterapia, antykoncepcja, diagnostyka laboratoryjna), położnictwa (prowadzenie ciąży, terapia kobiet z cukrzycą ciążową), badań genetycznych i diagnostyki prenatalnej oraz badania hormonalne, testy płodności kobiet i mężczyzn, USG, KTG, badania i zabiegi proktologiczne.
Wspieramy młode Mamy w przezwyciężaniu trudności związanych z karmieniem naturalnym

ULTRAMEDICA Centrum Zdrowia Kobiet usytuowana jest przy ul. Sienkiewicza 10, zaraz obok stacji PKP Legionowo. Posiadamy windę i jesteśmy przystosowani do konsultowania osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy pacjentów z Legionowa,, Serocka, Wyszkowa, Jabłonnej i Warszawy

medserwis.pl

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl