Tomaszowskie Centrum Zdrowia

lekarze specjaliści > Tomaszowskie Centrum Zdrowia

Tomaszowskie Centrum Zdrowiacheck

Tomaszowskie Centrum Zdrowia

adres:ul. Jana Pawła II 35, Tomaszów Mazowiecki

telefon:44 725 71 57, 44 725 72 73, 44 725 72 04

www:www.szpitalwtomaszowie.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Nasi lekarze specjaliściic_i

AnestezjolodzyChirurdzyChirurgia onkologicznaDiabetolodzyFizjoterapeuciGinekolodzyInterniściLekarze medycyny pracyNeonatologiaNeurolodzyNocna pomoc medycznaOkuliściPediatrzyPołożnictwoPsycholodzyRatownictwo medyczneRehabilitanciUrolodzy

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

Tomaszowskie Centrum Zdrowia

Chcemy skutecznie leczyć choroby i chronić życie we wszystkich przejawach, zapewniając uprzejmą obsługę za poszanowaniem godności pacjenta. Pragniemy podnosić poziom świadczonych usług medycznych poprzez wzrost kwalifikacji lekarzy, pielęgniarek i pozostałego personelu medycznego oraz intensywną modernizację i usprawnienie stosowanych technologii medycznych. Nastawiamy się na promocję zdrowia i działania prewencyjne w zakresie zdrowia. Dążeniem naszym jest, aby w sposób ciągły zwiększyć wiedzę pacjentów o wartości zdrowia i konieczności dbania o zdrowie. W naszej organizacji chcemy kierować się wzajemnym szacunkiem na zasadzie partnerstwa ze wskazaniem na rozwój i kreatywność.

zdjecie

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl