Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne

lekarze specjaliści > Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne

Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medycznecheck

Szpital św. Elżbiety - Mokotowskie Centrum Medyczne

adres:ul. Goszczyńskiego 1, Warszawa

telefon:22 542 06 00, 22 120 20 36

www:www.szpitalse.pl

e-mail:szpital@szpitalse.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Nasi lekarze specjaliściic_i

AnestezjolodzyBariatriaChirurdzyChirurgia naczyniowaChirurgia onkologicznaChirurgia plastycznaChirurgia szczękowaDermatolodzyDiabetolodzyDietetycyFizjoterapeuciGastrolodzyGinekolodzyHematolodzyKardiolodzyLaryngolodzyNefrolodzyNeurochirurdzyNeurolodzyOkuliściOnkolodzyOrtopedziPediatrzyProktolodzyPsychiatrzyPsycholodzyRadiolodzyRehabilitanciReumatolodzyTraumatologiaUrolodzy

Informacje dodatkoweic_i

Nowocześnie wyposażona przychodnia zapewnia kompleksową opiekę nad pacjentami ambulatoryjnymi. Liczne gabinety konsultacyjne oraz zabiegowe pozwalają nie tylko na konsultacje pacjentów, ale również na natychmiastowe wykonywanie drobnych zabiegów niewymagających hospitalizacji. Zakres zabiegów jest zgodny z profilami oddziałów, a pacjenci konsultowani są przez wysokiej klasy specjalistów zatrudnionych w szpitalu.

W ramach przychodni funkcjonuje dedykowana Pracownia Endoskopowa pozwalająca na pełną diagnostykę endoskopową z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu firmy Olympus. Pracowania umożliwia wykonywanie zabiegów w znieczuleniu ogólnym wraz z krótkotrwałym pobytem chorego. Wyspecjalizowana kadra medyczna pozwala na zminimalizowanie czasu niezbędnego do przeprowadzenia właściwego rozpoznania.

Jednostka jest w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz zapewnia łatwy dostęp dla pacjentów, którzy są przywożeni transportem sanitarnym.

medserwis.pl

W przychodni można wykonać pełen zakres badań analitycznych w tym m.in.: analitykę ogólną, hematologię, serologię, bakteriologię, oznaczanie markerów nowotworowych, histopatologię.

W przychodni pracują najlepsi specjaliści z wielu dziedzin dotyczących naszego zdrowia. Są to lekarze ze stażem, potwierdzoną wiedzą i certyfikatami z wielu szkoleń przeprowadzanych na całym świecie. Nasz personel zadba o Państwa zdrowie, bezpieczeństwo i komfort. Każdy pacjent może liczyć na niezbędne konsultacje oraz kompleksowe badania. Poświęcamy naszym pacjentom tyle czasu i uwagi, ile jest konieczne, by postawić właściwą diagnozę dotyczącą stanu zdrowia.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl