Ober Clinic - Medycyna Specjalistyczna

lekarze specjaliści > Ober Clinic - Medycyna Specjalistyczna

Ober Clinic - Medycyna Specjalistycznacheck

Ober Clinic - Medycyna Specjalistyczna

adres:ul. Chałubińskiego 8 (budynek Oxford Tower, I piętro), Warszawa

telefon:22 830 71 71, 515 331 188

www:www.oberclinic.pl

e-mail:recepcja@oberclinic.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedziałek - piątek: 08:00 - 20:00

Nasi lekarze specjaliściic_i

BariatriaChirurdzyChirurgia onkologicznaChirurgia plastycznaChirurgia stomatologicznaChirurgia szczękowaDermatolodzyGinekolodzyImplantologiaMedycyna estetycznaOnkolodzyOrtodonciOrtopedziProktolodzyProtetykaPsycholodzySeksuolodzyStomatolodzyStomatologia estetycznaStomatologia zachowawczaTraumatologiaUrolodzy

Informacje dodatkoweic_i

Ober Clinic Medycyna Specjalistyczna to specjalistyczna klinika działająca w centrum Warszawy od ponad 10 lat. Nasz zespół to specjaliści z bogatym doświadczeniem, którzy opierają się na sprawdzonych metodach leczenia. Korzystamy z najnowocześniejszej aparatury i technologii, która gwarantuje wysoką jakość wykonywanych przez nas usług.

Oferujemy pacjentom szereg wysokospecjalistycznych usług, z których główne to proktologia, dermatologia i urologia. Proponujemy Państwu również kompleksowy zakres usług stomatologicznych od leczenia zachowawczego i higieny aż po protetykę, chirurgię i implanty stomatologiczne.


zdjecie

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

 

copyright © 1999-2016 Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: (22) 621-81-17, medserwis@medserwis.pl