MEGA-LENS Centrum Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Jaskry oraz Chorób Siatkówki

lekarze specjaliści > MEGA-LENS Centrum Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Jaskry oraz Chorób Siatkówki

MEGA-LENS Centrum Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Jaskry oraz Chorób Siatkówkicheck

MEGA-LENS Centrum Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Jaskry oraz Chorób Siatkówki

adres:ul.Puławska 111a, Warszawa

telefon:22 114 01 11

www:http://www.megalens.com.pl

e-mail:megalens@megalens.com.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Galeriaic_i

Poprzednie zdjęcie

Zdjęcie 2

Następne zdjęcie

Godziny pracyic_i

poniedziałek-piątek: 10.00-18.00, sobota: nieczynne

Nasi lekarze specjaliściic_i

OkuliściSalony optyczne

Informacje dodatkoweic_i

Mega-Lens Centrum Wczesnej Diagnostyki i Leczenia Jaskry oraz Chorób Siatkówki - serdecznie zaprasza na badania diagnostyczne i wizyty konsultacyjne w Lecznicy przy ul. Puławskiej 111a w Warszawie.

W Mega-Lens lekarze okuliści diagnozują i leczą jaskrę oraz choroby siatkówki; zwyrodnienie plamki żółtej - AMD oraz retinopatię cukrzycową. Jaskra jest bardzo poważną chorobą oczu, która może doprowadzić do poważnych problemów ze wzrokiem, włącznie z jego utratą. Choroba niestety rozwija się nie dając żadnych symptomów, a pierwsze objawy w postaci pogorszenia widzenia pojawiają się dopiero w momencie, gdy nerw wzrokowy został w znacznym stopniu uszkodzony.. To dlatego, tak ważna jest diagnostyka w początkowej fazie rozwoju choroby i wdrożenie leczenia, które powstrzyma jej rozwój.

Specjalistyczna Lecznica Okulistyczna Mega-Lens dysponuje nowoczesną aparaturą, która pozwala przeprowadić profesjonalną diagnostykę polegającą na badaniu dna oka, pomiarze ciśnienia w gałce ocznej, badaniu pola widzenia, kąta przesączania oraz krzywą dobową ciśnień. Badania wykonywane są z użyciem profesjonalnego sprzętu, takiego jak tomograf, pachymetr Reichert czy analizator grubości warstwy włókien nerwowych siatkówki. Leczenie jaskry polega głównie na zatrzymaniu procesów uszkadzania nerwu wzrokowego, im wcześniej ten proces zatrzymamy, tym lepsze są rokowania dla naszego wzroku. Formy leczenia są dobierane indywidualnie – najczęściej podaje się odpowiednie krople do oczu, stosowane są również zabiegi laserowe i operacje chirurgiczne. Wszystko zależy od stopnia zaawansowania choroby.

Poważnym zagrożeniem dla naszego wzroku są również choroby siatkówki oka. Pojawiające się objawy, które mogą być sygnałem chorób siatkówki oka są różnorodne i zależą od rodzaju schorzenia. Najczęściej obserwujemy nagłe lub stopniowe pogorszenie widzenia. Do niepokojących objawów należą również: zniekształcenia widzianych obrazów i linii prostych, można odnieść wrażenie przerwania ich ciągłości lub falowania, może pojawiać się ciemna plamka na środku pola widzenia oraz nagła utrata zdolności widzenia w jednym oku. .Czasem w polu widzenia widać napływające i znikające liczne punkty i kropki, które sprawiają wrażenie „czarnych pajączków”. Niektórzy chorzy mogą skarżyć się na problemy z widzeniem o zmierzchu.

Wymienione symptomy choroby wymagają bezzwłocznej konsultacji z lekarzem okulistą. Mega-Lens to zespół doświadczonych specjalistów, którzy starają się dokładnie poznać przypadek każdego Pacjenta, dzięki temu potrafią ustalić przyczynę schorzenia oraz ułożyć optymalny plan diagnostyki i terapii.
Diagnostyka i leczenie jaskry i chorób siatkówki prowadzone jest w Mega-Lens na najnowszych, najmniej inwazyjnych urządzeniach laserowych zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi standardami.

medserwis.pl

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl