MEGA-LENS Centrum Korekcji Wad Wzroku

lekarze specjaliści > MEGA-LENS Centrum Korekcji Wad Wzroku

MEGA-LENS Centrum Korekcji Wad Wzrokucheck

MEGA-LENS Centrum Korekcji Wad Wzroku

adres:al. Jana Pawła II 66, Warszawa

telefon:22 636 33 70

www:www.megalens.com.pl

 www.mega-lens.medserwis.pl

e-mail:megalens@megalens.com.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Galeriaic_i

Poprzednie zdjęcie

Zdjęcie 1

Następne zdjęcie

Godziny pracyic_i

poniedziałek-piątek: 10.00-18.00, sobota: nieczynne

Nasi lekarze specjaliściic_i

OkuliściSalony optyczne

Informacje dodatkoweic_i

Mega-Lens Centrum Korekcji Wad Wzroku to zespół doświadczonych, wykwalifikowanych lekarzy specjalistów z zakresu okulistyki, którzy zajmują się profilaktyką, kompleksową diagnostyką oraz leczeniem wad wzroku oraz chorób oczu. Wśród chorób i dolegliwości, które wymagają konsultacji z lekarzem okulistą warto wymienić takie choroby, jak; jaskra, zaćma, zwyrodnienie plamki żółtej- AMD, retinopatia cukrzycowa , stożek rogówki, czy zmiany na powiekach.

Leczenie chorób oczu obejmuje wiele działań, nie tylko farmakologicznych, ale również leczenie ambulatoryjne i zabiegowe. Najlepsze efekty daje leczenie rozpoczęte we wczesnej fazie rozwoju choroby, dlatego tak ważna jest regularna diagnostyka okulistyczna. Jeśli pacjent odczuwa jakiekolwiek dolegliwości ze strony narządu wzroku, powinien jak najszybciej skonsultować swoje problemy z lekarzem okulistą.

W Mega-Lens lekarze specjaliści w procesie diagnostyki i leczenia wad wzroku i chorób oczu stosują nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, które dają pacjentom szansę na skuteczne wyleczenie, zatrzymanie szkodliwych procesów i uratowanie widzenia. .Metody korekcji oraz leczenia wad wzroku są dobierane przez lekarza indywidualnie w zależności od stopnia rozwoju wady wzroku oraz indywidualnych potrzeb pacjenta

Diagnostyka i korekcja wad wzroku w Mega-Lens

Wady wzroku w znacznym stopniu pogarszają jakość naszego życia, dlatego należą do problemów, które pacjenci najczęściej zgłaszają lekarzom okulistom.. Możemy wśród wad wzroku wyróżnić; krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, zez, oraz presbiopię, czyli starczowzroczność.
Diagnostyka w Mega-Lens odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, a korekcję wad wzroku przeprowadzamy na kilka sposobów, poprzez dopasowanie odpowiednich okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych. Oferujemy również przeprowadzenie laserowej korekcję wad wzroku poprzez wszczepienie sztucznej soczewki wewnątrzgałkowej przy zachowaniu naturalnej soczewki lub też wymianę soczewki naturalnej na sztuczną.

Funkcjonujące we wszystkich naszych placówkach salony optyczne pozwalają na zaproponowanie Pacjentom kompleksowych i najnowocześniejszych rozwiązań dla komfortowego widzenia

1

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl