Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska

lekarze specjaliści > Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorskacheck

Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska

adres:ul. Waliców 20, Warszawa

telefon:22 624-06-47
telefon 22 620-10-17, 22 624-65-05

 www.walicow.medserwis.pl

e-mail:lspo@op.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

Pn-Pt w godzinach 8:00 - 20:00 (Kasa czynna od 8:00-19:30)

Nasi lekarze specjaliściic_i

AlergolodzyChirurdzyChirurdzy dziecięcyChirurgia plastycznaDermatolodzyDiabetolodzyEndokrynolodzyFizjoterapeuciGastrolodzyGinekolodzyHematolodzyInterniściKardiolodzyLaryngolodzyNefrolodzyNeurochirurdzyNeurolodzyOkuliściOnkolodzyOrtopedziPediatrzyPsychiatrzyPsycholodzyPulmonolodzyRehabilitanciReumatolodzySeksuolodzyUrolodzy

Informacje dodatkoweic_i

medserwis.pl

W Lekarskiej Spółdzielni Profesorsko-Ordynatorskiej przyjmuje wielu wybitnych specjalistów z Polskiego Towarzystwa LekarskiegoDogodna lokalizacja blisko centrum Warszawy przy ul. Waliców 20 znacznie ułatwia dotarcie pacjentom z róźnych stron miasta. Zapraszamy!

Umów wizytę telefonicznie 22 624-06-47, 22 620-10-17, 22 624-65-05

rejestracja on-line


UWAGA: W związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym

i koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego Pacjentów

zdecydowaliśmy o czasowym zamknięciu przychodniLekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska to przede wszystkim, jak nazwa wskazuje kadra wybitnych lekarzy specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobywali przez długie lata pracy w specjalistycznych centrach medycznych i szpitalach.
Bogaty dorobek zawodowy i naukowy naszych lekarzy specjalistów, to nie wszystko co mogą zaoferować pacjentom, równie ważny jest ich życzliwy stosunek do problemów pacjenta i umiejętność rozwiązania jego problemów zdrowotnych w sposób kompleksowy.

Nasi specjaliści zdają sobie sprawę, że w wielu przypadkach skuteczne leczenie uzależnione jest od szybkiej i precyzyjnie postawionej diagnozy. Wczesna diagnostyka i wdrożenie prawidłowego leczenie zapobiega rozwojowi choroby i jest gwarancją sukcesu w leczeniu wielu chorób również tych, które zagrażają życiu człowieka.

Pracę naszych lekarzy specjalistów docenili pacjenci przyznając Lekarskiej Spółdzielni Profesorsko-Ordynatorskiej Laur w prestiżowym Konkursie Orły Medycyny 2018.

Drodzy Pacjenci dziękujemy za przyznane nam wyróżnienie. Cieszymy się, że zostały docenione kompetencje naszych lekarzy specjalistów i wysoki standard świadczonych przez nas usług. Dziękujemy za okazane nam zaufanie, będziemy starali się sprostać Państwa oczekiwaniom.


Lekarska Spółdzielnia Profesorsko-Ordynatorska

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl