Centrum Multi-Medica

lekarze specjaliści > Centrum Multi-Medica

Centrum Multi-Medicacheck

Centrum Multi-Medica

adres:ul. Poniatowskiego 97, Zielonka

telefon:rejestracja 22 786 81 91, stomatologia 22 786 81 91

www:multi-medica.pl

 www.multi-medica.medserwis.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedziałek-piątek: 7.30-21.00, sobota: 7.30-15.00

Nasi lekarze specjaliściic_i

AlergolodzyChirurdzyChirurdzy dziecięcyChirurgia naczyniowaChirurgia plastycznaChirurgia stomatologicznaDentystaDermatolodzyDiabetolodzyDietetycyEndokrynolodzyFlebolodzyGastrolodzyGinekolodzyInterniściKardiolodzyLaryngolodzyLeczenie niepłodnościLekarz POZLekarze medycyny pracyLekarze medycyny rodzinnejLogopedziNeurochirurdzyNeurolodzyNeurologia dziecięcaOkulistyka dziecięcaOkuliściOrtodonciOrtopedziPediatrzyPodologiaProktolodzyProtetykaPsychiatrzyPsycholodzyPulmonolodzyRadiolodzyReumatolodzyStomatolodzyStomatologia dziecięcaStomatologia zachowawczaTraumatologiaUrolodzyUrologia dziecięcaWenerologia

Informacje dodatkoweic_i

Szpital Centrum Multi-Medica powstał w 2002 roku, na oddziałach wykonywane są zabiegi planowe z krótkotrwałym pobytem pacjenta na oddziale.

Szpital Centrum Multi - Medica posiada 2 profesjonalnie wyposażone, klimatyzowane sale operacyjne w których wykonywane są zabiegi operacyjne z krótkotrwałym pobytem pacjenta w szpitalu. Dla pacjentów po zabiegach operacyjnych szpital przygotował jedną 4-osobową i dwie 2-osobowe sale pobytowe. Zakres operacji dotyczy wielu specjalności takich jak:

- chirurgia ogólna,
- chirurgia naczyniowa,
- ortopedia,
- laryngologia
- chirurgia plastyczna.

Operacje przeprowadzane są metodą klasyczną, endoskopową, energią cieplną (RFA) jak również terapią z wykorzystaniem systemu VenaSeal.

Zabiegi wykonywane są w ramach podpisane kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz komercyjnie. Finansowanie usług w naszym Centrum odbywa się również poprzez system ratalny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, stworzymy plan leczenia i symulację wysokości rat.

Prosimy o zapoznanie się z cennikiem zabiegów operacyjnych wykonywanych w Centrum Multi-Medica.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl