Centrum Medycyny Sportowej, Warszawa ul. Wawelska 5

lekarze specjaliści > Centrum Medycyny Sportowej, Warszawa ul. Wawelska 5

Centrum Medycyny Sportowej, Warszawa ul. Wawelska 5check

Centrum Medycyny Sportowej, Warszawa ul. Wawelska 5

adres:ul. Wawelska 5, Warszawa

telefon:22 592 93 05 do 10

www:cms.waw.pl

 www.centrummedycynysportowej.medserwis.pl

e-mail:rejestracja@cms.waw.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Galeriaic_i

Poprzednie zdjęcie

Zdjęcie 4

Następne zdjęcie

Godziny pracyic_i

poniedziałek-piątek 7.30-20.00, sobota 8.00-14.00

Nasi lekarze specjaliściic_i

ChirurdzyDietetycyFizjoterapeuciInterniściKardiolodzyLaryngolodzyLekarze medycyny pracyMedycyna sportowaNeurolodzyOkuliściOrtopedziPsycholodzyRadiolodzyRehabilitanciReumatolodzy

Informacje dodatkoweic_i

Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie to nowoczesna klinika wyposażona w najwyższej klasy sprzęt do diagnostyki, zabiegów operacyjnych i rekonwalescencji. W naszym Centrum usługi świadczą wybitni specjaliści dzięki którym można dowiedzieć się więcej o stanie swojego zdrowia i możliwych do zastosowania terapiach. Nasi specjaliści gwarantują profesjonalną diagnostykę, dzięki której wdrożą skuteczny proces leczenia i rehabilitacji Państwa urazów i schorzeń.

Centrum Medycyny Sportowej zaprasza do rezerwacji wizyt online

medserwis.pl

Rezonans magnetyczny Warszawa - Centrum Medycyny Sportowej w Warszawie przy ul. Wawelskiej 5 zaprasza pacjentów na badanie rezonansem magnetycznym prywatnie bez skierowania i kolejek,

zapisz się online lub dzwoń tel. 22 592 53 05 do 10


Rezonans magnetyczny jest badaniem, które pozwala szybko i precyzyjnie zobrazować nawet najmniejsze zmiany chorobowe, które są niewykrywalne w przypadku innych badań diagnostycznych. Rezonans magnetyczny jest badaniem bezbolesnym, nieinwazyjnym i zupełnie nieszkodliwym dla zdrowia pacjenta. Badanie trwa zazwyczaj od 15 do 45 minut. Pacjent w trakcie badania przebywa we wnętrzu aparatu skanującego w nieruchomej pozycji. Może się to wiązać z pewnym dyskomfortem dla osób cierpiących z powodu klaustrofobii. Zgodnie ze światowymi trendami nowoczesne urządzenie do badania rezonansem magnetycznym dzięki średnicy powiększonej do 70 cm, może zapewnić badanym pacjentom odczuwalny komfort. a warto zaznaczyć, że w Centrum Medycyny Sportowej badanie wykonujemy właśnie takim aparatem.

Centrum Medycyny Sportowej zostało wyposażone w pełni cyfrowy Aparat Ingenia 3.OT marki Philips, który podwyższając jakość obrazowania, znacznie skraca czas badania. Aparat Ingenia 3.OT posiada średnicę 70 cm, ponieważ został zaprojektowany z myślą o bardzo zróżnicowanej grupie pacjentów, dlatego zapewnia wszystkim badanym wygodne przebywanie wewnątrz urządzenia. Pacjent przychodzący na badanie jest cały czas pod opieką personelu medycznego, również w trakcie przeprowadzania badania ma stały kontakt z lekarzem. Należy pamiętać, że do badania rezonansem magnetycznym musimy się odpowiednio przygotować, a o szczegółowe wskazówki w tym zakresie pacjent powinien pytać lekarza wydającego skierowanie. Badanie rezonansem magnetycznym jest bezpieczne i można je wykonać również bez skierowania lekarskiego, a informacji o przygotowaniu do badania udzielimy pacjentowi w Centrum Medycyny Sportowej.

medserwis.pl

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl