Centrum Dermatologii Dermedica

lekarze specjaliści > Centrum Dermatologii Dermedica

Centrum Dermatologii Dermedica check

Centrum Dermatologii Dermedica

adres:ul. Kazimierzowska 70/12, Warszawa

telefon:22 849 84 28

www:www.dermedica.com.pl

 www.dermedica.medserwis.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

pon. pt.: 09.00-19.00

Nasi lekarze specjaliściic_i

DermatolodzyDermatolodzy estetyczniWenerologia

Informacje dodatkoweic_i

Centrum Dermatologii Dermedica zajmuje się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem chorób skóry, dermatologią estetyczną, dermatochirurgią, wenerologią, alergiami skóry, fototerapią łuszczycy, laseroterapią naczyń.

Mamy szeroką ofertę badań diagnostycznych i zabiegów dermatologicznych, dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia nam świadczenie usług zgodnie z najwyższymi standardami. Pracujący w naszym Centrum lekarze dermatolodzy, to najlepsi specjaliści w Warszawie posiadający wieloletnie doświadczenie kliniczne i ambulatoryjne. Systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki temu możemy zaoferować naszym pacjentom nowoczesne terapie i zabiegi.

Centrum Dermatologii Dermedica działa nieprzerwanie od 15 lat. Mamy duże grono pacjentów zadowolonych z usług naszego Centrum. To dla nas bardzo ważne, że pacjenci obdarzają nas zaufaniem i wracają do nas wiedząc, że jesteśmy profesjonalistami. Staramy się, żeby problemy naszych pacjentów były rozwiązywane indywidualnie, w życzliwej atmosferze.

Serdecznie zapraszamy

dermedica

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl