Centrum Chirurgiczne Fragmat-Med

lekarze specjaliści > Centrum Chirurgiczne Fragmat-Med

Centrum Chirurgiczne Fragmat-Medcheck

Centrum Chirurgiczne Fragmat-Med

adres:ul. Matejki 7, Łódź

telefon:48 42 678 31 00, 531 799 995

www:www.fragmat.pl

 www.fragmat-med.medserwis.pl

e-mail:fragmat@fragmat.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

pon.-pt.: 9.00-19.00

Nasi lekarze specjaliściic_i

ChirurdzyChirurgia naczyniowaChirurgia plastycznaDietetycyFlebolodzyGinekologia estetycznaLaryngolodzyMedycyna estetycznaModelowanie sylwetkiOkuliściProktolodzy

Informacje dodatkoweic_i

Centrum Chirurgiczne Fragmat-Med zaprasza pacjentów na konsultacje, diagnostykę i zabiegi. Specjalizujemy sięw leczeniu żylaków, hemoroidów, operacjach przepuklin, operacjach powiększania piersi oraz w usuwaniu nadmiaru
tkanki tłuszczowej.

W Centrum Zabiegowym Fragmat wykonujemy zabiegi w zakresie: chirurgii ogólnej, flebologii, proktologii, chirurgii plastycznej, chirurgii estetycznej oraz ginekologi estetycznej.

Od marca 2018 roku zabiegi w zakresie leczenia żylaków kończyn dolnych wykonujemy w specjalnie do tego celu wyodrębnionej jednostce, w Centrum Leczenia Żylaków VENOMED.

Nasi pacjenci mogą czuć się bezpiecznie, ich zdrowie powierzamy doświadczonym specjalistom, którzy do diagnostyki i zabiegów operacyjnych wykorzystują sprzęt medyczny najnowszej generacji. Wszystkim naszym pacjentom zapewniamy profesjonalną diagnostykę i leczenie w komfortowych warunkach.

Prosimy o zapoznanie się z pełną ofertą usług które świadczymy w ramach chirurgii jednego dnia.

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl