Biolit Europe Sp. z o.o.

lekarze specjaliści > Biolit Europe Sp. z o.o.

Biolit Europe Sp. z o.o.check

Biolit Europe Sp. z o.o.

adres:ul. Jodłowa 8, Chorzów

telefon:512 45 63 15

www:www.bioliteurope.pl

e-mail:biuro@bioliteurope.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedziałek - piątek: 9.00-18.00
Prosimy o wcześniejsze telefoniczne potwierdzenie spotkania pod nr. tel. 512 45 63 15

Nasi lekarze specjaliściic_i

DiabetolodzyKosmetyki naturalneLeczenie otyłościSklepy medyczne

Informacje szczegółoweic_i

Informacje dodatkoweic_i

Biolit Europe Sp. z o.o.

UWAGA! Produkty firmy Biolit to substancje ziołowe o charakterze prozdrowotnym z czystego ekologicznie terenu zachodniej Syberii i Ałtaju, w unikalnych, opatentowanych technologiach wytwarzania wodnych ekstraktów, skutecznie wspomagające poszczególne obszary organizmu, oczyszczające i stymulujące do odbudowy systemu odpornościowego. Stosowanie niektórych produktów jak np. Toksidont-maj (ekstrakt korzenia łopianu), Nasiona łopianu, Achillan , (ekstrakt ziela krwawnika), Polikawin (ekstrakt rdestu ptasiego) czy też Ekstrakt Liści Pokrzywy należy zażywać jako kurację wspomagającą przez 1 miesiąc ale 3x do roku. Unikalny wodny ekstrakt jodły syberyjskiej Florenta jest objęty rekomendacją Ministerstwa Zdrowia RF jako najbezpieczniejszy adoptogen i naturalny antybiotyk do stosowania przez sportowców, osoby obarczone dużym wysiłkiem fizycznym i psychicznym, młodzież uczącą i osoby w podeszłym wieku bez ograniczenia czasowego. Na szczególną uwagę zasługuje bogata oferta produktów z kredensu cukrzyka wpływających na proces normalizcji poziomu glukozy we krwi poprzez działanie odpowiedniej ilości naturalnych substancji czynnych.

Szanowni Państwo, przedstawiamy Państwu propozycję ponownego wyjazdu na Ałtaj, który odbędzie się w dniach 26 maja – 6 czerwca 2018. Poniżej znajdą Państwo wszelkie informacje praktyczne i program planowanej wyprawy.

Zapisy przyjmujemy do końca tego roku, ilość miejsc jest ograniczona, więc prosimy zgłaszać swoją chęć do udziału tak szybko jak to możliwe.

Pozdrawiamy,

zespół Biolit Europe

Zgłoszenia i informacje pod numerem: 799 034 593 (lub ew. 512 456 315)

medserwis.pl

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.

 

copyright © 1999-2016 Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: (22) 621-81-17, medserwis@medserwis.pl