Centrum Terapii Laserowej

lekarze specjaliści > Centrum Terapii Laserowej

Centrum Terapii Laserowejcheck

Centrum Terapii Laserowej

adres:ul. Stefana Jaracza 75, Wrocław

telefon:71 330 31 13, 71 330 31 11, 502 475 502

www:www.centrumterapiilaserowej.pl

e-mail:laser@ctl.wroc.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3 Zdjęcie 4 Zdjęcie 5 Zdjęcie 6

Godziny pracyic_i

poniedziałek – piątek 8 – 20 sobota 8 – 14

Nasi lekarze specjaliściic_i

ChirurdzyChirurgia plastycznaDermatolodzy estetyczniMedycyna estetycznaModelowanie sylwetkiRehabilitanci

Informacje dodatkoweic_i

medserwis.pl
dr n. med. Paweł Kołtowski
specjalista chirurg, założyciel Centrum Terapii Laserowej


Dr n. med. Paweł Kołtowski jest specjalistą chirurgii ogólnej. Ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Umiejętności i doświadczenie zawodowe zdobywał pracując najpierw jako asystent, potem adiunkt w III Katedrze i Klinice Chirurgii Przewodu Pokarmowego i Chirurgii Ogólnej Akademii Medycznej we Wrocławiu. Ukończył I i II stopień specjalizacji w chirurgii ogólnej oraz uzyskał tytuł doktora nauk medycznych broniąc rozprawy na temat antybiotykoterapii w zakażeniach otrzewnej. Szkolił się w najlepszych ośrodkach chirurgii w Niemczech, Holandii i Kanadzie.

Jest założycielem Centrum Terapii Laserowej, pierwszego w Polsce ośrodka wykorzystującego lasery w leczeniu chorób skóry i w medycynie estetycznej. Podstawy laseroterapii zdobywał w Niemczech, w klinikach uniwersyteckich w Monachium i Regensburgu pod kierunkiem Prof. Dr. Michaela Landthalera. Szkolił się u Dr. Gerda-Martina Kautza w Konz i Dr. Careen Schroeter w Maastricht.

medserwis.pl
lek. med. Dorota Bałazińska,
chirurg, założyciel Centrum Terapii Laserowej


Lek. med. Dorota Bałazińska jest chirurgiem ogólnym. Ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu.

Umiejętności i doświadczenie zdobywała już podczas studiów jako wolontariusz, następnie w trakcie specjalizacji pod kierunkiem dr n. med. Mirosława Nienartowicza oraz przez 12 lat w III Katedrze i Klinice Chirurgii Przewodu Pokarmowego i Chirurgii Ogólnej Akademii Medycznej we Wrocławiu pod kierunkiem Prof. Leopolda Oleszkiewicza. Kolejne 6 lat pracowała w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu pod kierunkiem dr n. med. Tadeusza Myczkowskiego i 2 lata w Oddziale Chirurgii Ortopedycznej w Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym w Trzebnicy. Od 26 lat nieprzerwanie związana z Centrum Terapii Laserowej. Doświadczenie zdobyte w różnych oddziałach chirurgicznych daje jej możliwość szerszego spojrzenia na problemy Pacjentów.

medserwis.pl
dr n. med. Mateusz Zachara
specjalista chirurgii plastycznej


Dr Mateusz Zachara jest specjalistą chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem. Od 2005 roku pracuje w Oddziale Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju. Ukończył wrocławską Akademię Medyczną, a umiejętności i doświadczenie zdobywał przez wiele lat, wykonując pod okiem Prof. Kazimierza Kobusa i Prof. Piotra Wójcickiego kilka tysięcy zabiegów operacyjnych. W 2010 roku obronił tytuł doktora nauk medycznych.

Dr Zachara nieustannie się kształci i poszerza swoją wiedzę na temat nowoczesnych technik operacyjnych i innowacji w chirurgii plastycznej oraz medycynie anti-aging. Uczestniczył w wielu kursach oraz stażach indywidualnych w ośrodkach chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w kraju i zagranicą.

Należy do towarzystw naukowych, m.in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, International Confederation for Plastic Reconstructive&AestheticSurgery, International Society of Aesthetic Plastic Surgery, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Sekcji Mikrochirurgii PTChir.

Życie dr Zachary to jednak nie tylko praca. W czasie wolnym z sukcesem oddaje się swoim pasjom – muzyce i rysunkowi.


medserwis.pl
lek. med. Andrzej Kublik
specjalista chirurg


Lek. med. Andrzej Kublik jest specjalistą chirurgii ogólnej. Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu ukończył w 1986 roku. Doświadczenie i umiejętności zawodowe zdobywał najpierw w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu, gdzie pod kierunkiem Prof. dr hab. n. med. Wojciecha Witkiewicza uzyskał I i II stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej. Po ukończeniu II stopnia specjalizacji rozpoczął pracę w Szpitalu Ministerstwa Sprawiedliwości we Wrocławiu, gdzie w latach 1994 do 2014 był Ordynatorem Oddziału Chirurgicznego.

Od ponad 20 lat specjalizuje się w zabiegowym leczeniu zabiegowym hemoroidów. Swoją specjalistyczną wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu chirurgii układu żylnego stale poszerza biorąc udział w licznych kursach szkoleniach i sympozjach zarówno w kraju jak i zagranicą. Z Centrum Terapii Laserowej związany jest nieprzerwanie od 2010 roku.


medserwis.pl
Anna Sławińska
dyrektor Centrum Terapii Laserowej


Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Zajmuje się administracją, pasjonuje literaturą.


medserwis.pl
Ewa Mrówczyńska
rejestratorka


Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka. :)


medserwis.pl
Grażyna Adamkiewicz
pielęgniarka dyplomowana


Absolwentka Liceum Medycznego we Wrocławiu. Przepracowałam ponad 20 lat jako pielęgniarka w oddziale chirurgicznym. Od 1997 zajmuje się depilacją laserową. Uśmiech to niedrogi sposób na poprawienie naszego wyglądu. :)
medserwis.pl
Agnieszka Melchior-Goldmann
rejestratorka


Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, kierunek socjoterapia. Optymistycznie patrzę na świat. Kocham dzieci.

medserwis.pl
Natalia Morawska kosmetolog
medserwis.pl
Anna Vasyltsova Specjalista pielęgnacji dłoni i stóp

medserwis.pl
Yuliia Solomakhina - Uczeń szkoły masażu

Galeriaic_at

1 2 3 4 5 6

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.

 

medserwis.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 W-wa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel.: 601 410 411, e-mail: medserwis@medserwis.pl